ocenianie filmów
#1
na początku dodam ze spamie tymi postami, bo to jedyna znana mi forma dialogu z tobą Cichusku.
zamiast uniknąć sytuacji dyskusja gracz - admin czy możesz pojść na pewnego rodzaju ugodę. Jak juz pisalem niedawno, tylko twoje zdanie się pod filmem liczy. Czy pod filmem moze sie wypowiedziec najpierw paru dobrych graczy serwera pvp i dopiero ty wklejasz na podstawie filmu i ich ocen swoją opinnie?
pozdrawiam.
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#2
Co to zmieni? Jak cichusek nic nie widzi to nawet jak pierdyliart graczy sie wypowie to i tak nje zbanuje.
#3
Cichy prędzej tobie da upomnienie na forum niż on będzie zbanowany
#4
Ale w tamtym przypadku Cichy miał rację Smile Oglądałam ten filmik i też nie byłabym na 100% pewna czy on cheatował, bo główka nie uciekała Big Grin
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#5
a ocenianie filmow bedzie troche bezsensu.
wiele razy bylo tak, ze gracze z wysokim poziomem nie lubili danego gracza i pisali o nim rozne rzeczy mimo, ze nic nie mial.
kiedys byla tez taka sytuacja (chyba na classicu), ze kilka osob podrabialo roznego rodzaju dowody na gracza aby zostal zbanowany.
dlatego zdanie administracji jest ostateczne, wy tylko mozecie nam pomoc piszac rozne (w sumie niepotrzebne) posty pod skargami, w ktorej sekundzie czego uzywal itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości