To już nie jest ten serwer
#1
Szczerze to juz nie ten serwer co kiedyś chodzi mi o zajebistych graczy oraz toksycznych NATALIE [FACE WITH TEARS OF JOY] ciągla z nia walka byla .... nie ma reda nie ma nic to nie ten serwer ehh 2014 rok[WHITE SMILING FACE] to było to.. diler z ortografią szalał [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT]i WGL szkoda

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#2
no, kiedyś fajnie było. ale aktualnie nie jest zle
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
szczerze? to watpie aby ktos gral w jedna rzecz 2 lata, ciagle monotonia, nic nowego...
mi też się to już znudziło jak cholera

Niedostępny
#4
JA GRAM, JA GRAM


no dobra, juz nie gram tyle


ale fakt, troche sie skiepściło


bo po co naprawiać lagi, bo po co wgrywać potrzebne do życia pluginy
¯\_(ツ)_/¯
#5
fajnie, tylko ze to jak to cichy mowi 'ciezko zrobic' tabliczki, byly lepsze

Niedostępny
#6
Ja to was nie rozumiem raz piszecie,że administracja nie chce żadnych zmian itp a teraz,że źle bo serwer się zmienił... Btw ODBANUJCIE MONTE6
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#7
tu chodzi o kwestie logania, cichy zmienił teleportacje a graczy chcą jej przywrócenia. I chodzi tu bardziej o jakieś nowości, dodanie nowych broni na pvp, lepsze areny na sky warsach, nowe areny na chowanym bo ciagle to samo i nie ma w ogole gry...
po prostu coś nowego, zupełnie

Niedostępny
#8
Marudzicie motzno
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#9
najlepsi gracze zostali bany , lub przestali grać na serwerze ,bo im się znudziło moim zdaniem dawniej było na serwerze lepiej .

[Obrazek: abf254f9fee3a.gif]
A i dej plusa
#10
Fajnie by było, gdyby Cichy choć trochę chciał słuchać tego co mówią/piszą inni. I aby miał własne zdanie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości