Propozycja - loganie
#1
Star 
Witam Szanownego Cichuska. Zwracam się z prośbą o pewne mniejsze lub większe zmiany w tych dwóch rzeczach:

1. /spawn -> część osób pisze tę komendę by uciec przed wrogiem natychmiast w bezpieczne miejsce, jednak rozumiem, że kolejny odsetek graczy pisze tę komendę, by wrócić na spawn jedynie coś zenchantować - proponuję zrobić "cooldown" komendy /spawn, żeby teleportowała gracza po 5 sekundach w celu utrudnienia gry i zmniejszeniu anty-logoutu. (pięciosekundowe czekanie na teleport na spawn jest na classicu, można to wykorzystać również w tym trybie)

2. Wylogowywanie się z gry = śmierć -> kolejna cząstka osób, głównie osoby z kupionymi rzeczami za gierkowy $, wylogowuje się, żeby nie stracić swojej cennej broni, jednak niektórzy robią to po prostu dla złośliwości albo żeby mieć wysokie K/D. To jest naprawdę irytujące, gdy próbuje się kogoś zabić z mocną zbroją, ale nagle po trafieniu w głowę snajperką ofiara znika - wylogowała się z gry! O tym, że to jest potwornie nieuczciwe i chamskie chyba nie muszę mówić. (logout = dead jest wymieniarkach, można to zastosować do całej areny)

Komentarz: Co więc szkodzi dodanie pluginów z innych trybów do tego? Niekompatybilność? Lenistwo? Brak czasu? Moje osobiste odczucie jest takie, że wystarczy przysiąść w weekend i pluginy poprzenosić - nie wiem ile to faktycznie mogłoby trwać, jednak nie przypuszczam, żeby to trwało na tyle długo, żeby powiedzieć "brak czasu" - jednak to może jeszcze zrozumiem. Ale jeżeli zobaczę "nie da się" - to tego do wiadomości nie przyjmę. Drugie ale - jeśli zobaczę tekst "Niekompatybilne z pluginami na pistoletach" - to to w 100% zrozumiem.

Bardzo dziękuję Cichuskowi za spędzenie tych kilku minut nad czytaniem tego tekstu. Mam wielką nadzieję, że Pan Szanowny Cichusek się zgodzi. Smile

Niedostępny
#2
Polecam lekturę poprzednich wątków, sprzedaje sie.

Cooldown komendy /spawn będzie równał się czekaniu 5 sekund na wejście na arenę po kliknięciu tabliczki, a tego nie chcemy.

Nowego pluginu przeciwko loganiu cichy nie chce wprowadzić (nie wiedzieć czemu) i wszystkie nie spełniają jego wymagań

Co do przeniesienia pluginow z innych serwerów przypuszczam że nie da się tego zrobić choć mogę się mylić
¯\_(ツ)_/¯
#3
Jestem oczywiście na tak (szugiel) chore loganie..
#4
nie znalazlem tego typu pluginu, ktory by w pelni dzialal, nie wywalal masy bledow w konsoli, nie zawieszal sie po godzinie itp. wiekszosc z nich jest pisana niedokladnie przez osoby ktore nie do konca maja pojecie o tym co robia.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości