Parkour
#1
Czy moglibyście zrobić parkour na /spawnie do jakiegoś balona czy coś?
#2
Byly takie tematy :p osobiscie jestem na tak Wink
#3
no fakt, byly.
moge zrobic jakis prosty parkour, ale co bedzie nagroda? na skyblocku jest sklepik na gorze z jakims przedmiotem, tutaj jest o tyle lepiej, ze gracze nie moga latac, wiec co proponujecie? (jesli w ogole)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Ja tez jestem za tym zeby zrobic parkour na classic.Nie ktorym by sie nie nudzilo , fajnie bedzie jak cichusek zrobi dzisiaj parkour.
Dziekuje pozdrawiam CichusekPL Wink

Cichusek ale to bedzie nagroda czyli na balonie Smile
#5
Nagroda moze byc jakies jajko spawnujace do kupienia np. Swini lub glowa crepeera ;p
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#6
Przenieść skup dyń na górę, nie zmieniać ceny, zablokować sethome, na dole dodać (czyli w /sklep zamiast dyń) skup czegoś pospolitego.
No i tabliczkę, że łatwo umrzeć albo wyłączyć obrażenia, jeżeli to możliwe.

Albo gdyby dać bardzo trudny (tak z kilkanaście skoków na "4", na "5 na skos" - no te najdłuższe po prostu) i na końcu kwarc.
No i oczywiście bez sethome i Z OBRAŻENIAMI.

Big Grin
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#7
Kuba6850 tez jestem za tym glowa creepere powinna byc jako nagroda poniewaz , glowy creepera nie da sie zdobyc. Jestem za tym teraz niech Cichusek cos odp. Big Grin

Hayer zgadzam sie z tb ale fajnie bedzie jak nagroda to bedzie glowa creepera np. nie za free tylko kupic glowe mozna bedzie
#8
Ja jestem za skupem dyń i arbuzów. Parkour byłby taki średni a obrażenia od upadku nie byłyby zadawane. Byłyby 2 parkoury, ten drugi byłby mega trudny a na jego szczycie byłyby do sprzedania dynie i arbuzy 1$ drożej niż w sklepie i głowa gracza do kupienia za 300k Tongue
#9
Ale bez przesady z tymi głowami cripera jakieś normalne nagrody.
A dalibyście rade zrobić jak ktoś przejdzie parkour to go tepa na spawn żeby nagrody nie brał cały czas?
#10
Sport i zrobil cos cichusek na classic , parkour juz moze zrobil czy nie jestes na serverze jak jestes to sprawdz czy cos nowego sie pojawilo Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości