Bug
#1
Big Grin 
Mój nick: GrzanaPL
Problem: Bug przy mojej działce przez który prawdopodobnie usunęło mi główki.
SS poniżej







PS. na jednym screen shocie widać zaznaczone kółka w tamtych miejscach (pod dirtem) były główki.

+ jeszcze jedna główka była na ziemi


Załączone pliki Miniatury
           
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#2
Cichusek napwno naprawi bug, ale główki są nie do odzyskania niestety :/

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
Wiem o tym. Napisałam po to żeby mi wyjaśnili czemu moje główki zostały zjedzone. Bo tak szczerze mówiąc ten bug mnie mało obchodzi.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#4
oo To chyba nie odzyskasz główek ale ja widzialem te główki jak przechodzilem ładne były szkoda Sad
#5
nie mam ss wiem no ale panika! normalnie dirt na polu nie dzialek nie ja nie gram normalnie
#6
Takie małe info, sprawdź kto jest właścicielem działki przy /p info i napisz właściciela i dodanych bo to prawdopodobnie właściciel lub ktoś dodany ;/
taż tak mi zrobili ;/

Podobno kubusieg hauranne i cruq i ktos tam jeszcze to robili


(09-03-2016, 15:40)Hauranne napisał(a): nie e, jedna osoba tylko wykorzystywala bugi i kox marcin Smile

Tak kox już za to miał bana, kubusieg też tak robił (chyba że kubusieg nazywa się marcin bo nwm XD)
........................................UwU
Niedostępny
#7
nie e, jedna osoba tylko wykorzystywala bugi i kox marcin Smile

Niedostępny
#8
(09-03-2016, 15:39)Mateuu napisał(a): Takie małe info, sprawdź kto jest właścicielem działki przy /p info i napisz właściciela i dodanych bo to prawdopodobnie właściciel lub ktoś dodany ;/
taż tak mi zrobili ;/

Podobno kubusieg hauranne i cruq i ktos tam jeszcze to robili


(09-03-2016, 15:40)Hauranne napisał(a): nie e, jedna osoba tylko wykorzystywala bugi i kox marcin Smile

Tak kox już za to miał bana, kubusieg też tak robił (chyba że kubusieg nazywa się marcin bo nwm XD)

Szczerze mówiąc to ja tam nie gram więc niby po co miałbym robić jakieś bugi dostałem bana za to, że byłem dodany do działki..
#9
Nikt nic nie ukradł ani coś w tym stylu. Po co ktoś miał brać główki a zostawić endstone? PS. są dodani użytkownicy którzy nie grają już długo.Nie róbcie sensacji i nie potrzebnego spamu.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#10
nic sie raczej nie da zrobic, mozesz mi jeszcze na pw napisac nicki tych glowek jesli je pamietasz albo jakis screen ich wygladu, to cos posprawdzam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości