THE_kacper_LATO
#1
Big Grin 
Zapytałem się na czacie ogólnym (classic) kto sprzeda kilof z fortuną. Odezwały się dwie osoby, w tym THE_kacper_LATO. Pierwsza chciała za niego 15k a THE_kacper_LATO 3k. Zadałem jeszcze pare pytań (Który poziom enchantu, wytrzymałość itp) i zdecydowałem, że kupię go od niego. Poszliśmy (na całe szczęście do wymieniarek. Dałem mu 3k, po czym spróbował wyjść, co oczywiście mu się nie udało, a potem wylogował się z wiadomym skutkiem. Gdy wszedłem tam gdzie umarł, był wprawdzie kilof, ale bez żadnego enchantuCry. Sam THE_kacper_LATO nie chce oddać pieniędzy. Czy mógłbym prosić o zwrot 3000$ na konto o nicku BSRF oraz ban dla THE_kacper_LATO. Niestety nie mam nagrania, ale w tym czsie rozmawiałem z kolegą na skypie, który potwierdzi moją wersję.
BSRF (Użytkownik Sky-Land)
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#2
Bez dowodów nic nie zrobisz, koledzy to nie dowód.
#3
(09-01-2016, 18:51)BSRF napisał(a): Niestety nie mam nagrania, ale w tym czsie rozmawiałem z kolegą na skypie, który potwierdzi moją wersję.

A ja mogę potwierdzić, że kacper_LATO cię nie oszukał

bez dowodow nic nie zrobisz

//edit A myszak tylko czatuje na nowe watki ;p
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
A czy można sprawdzić prywatne wiadomości, albo zobaczyć historię transakcji czy coś... To mogło by potwierdzić moją wersję. Albo czy da się sprawdzić kto umarł w wymieniarkach?
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
Logi sa wylaczone.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości