Nowy antycheat na wszystkie serwery.
#1
Mam pomysł na nowy antycheat - głównie antykillaura na wszystkie serwery. Jeśli wypije się miksturę niewidzialności - killaura nas nie wykrywa i gracz musi bić się sprawiedliwie. Dlatego proszę o udostępnienie mikstur niewidzialności (pitnych na 8 min) na pvp, i możliwość taniego ich kupienia/ robienia ich (jest to zabokowane) na classicu itp.
#2
Z tego co wiem to chyba są killaury które działają na niewidzialność

Wysłano z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
(08-31-2016, 07:41)Frost napisał(a): Z tego co wiem to chyba są killaury które działają na niewidzialność

Wysłano z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka

nie ma takich (chyba) ;x
Jak jest to poproszę o download
#4
Z tego co wiem to znalezienie gościa na niewidzialności trwa tyle co teleportacja do każdego gracza po kolei. Dlatego zostały zablokowane, bo nie mieliśmy narzędzi. Zwierzęta nie mają nicków, a też da się cheatować. Najwyżej mnie poprawcie.

Wysłane z mojego Sony XPERIA Z2
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
Z tego co się orientuję to potki na niewidzialność zostały zablokowane właśnie ze względu na to, że gracze cheatowali (tak więc wychodzi na to, że można na niewidzialności używać wspomagaczy). Dodatkowo na niewidzialności taka osoba nie mogła otrzymać bana, bo niemożliwe było sprawdzenie kto to tak właściwie jest. To by było chyba na tyle w tym temacie, chyba można zamknąć.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości