Bronimy auto-farmy i sklep
#1
Nie wiem dlaczego administracja tak się uwzieła na ten sklep i auto-farmy jak maszyny i mechanizmy trzeba zbudować tak jak sklepem jak tak będzie wszystko usuwane to zaraz skończymy że w sklepie będą same surowce z surowcowej a jak tak będzie to raczej nikt nie będzie kupował i sprzedawał w sklepie cichy ty piszesz że sądzimy i po prostu zbieramy a jest całkiem inaczej. Po 1 ktoś mechanizmy musi zbudować po 2 potrzebne sa leje aby wszystkie zebrane plony zbierały się czyli duży wydatek na żelazo bardzo duży po 3 magazyn gdzie jest potrzebne leje i skrzyń dużo materiałów i nie mów mi że to się samo zbudowano i zebrało.
A co do sklepu to jednak przesadzasz po 1 ceny i ilość itemów do kupienia i sprzedania po 2 powiększ sklep a po 3 nie niszczenia go bo nikt już nie będzie zniego prawie nikt korzystał i będzie do niczego.
Co za tym stoi gracz nic nie będzie trzymać na serwie i poszukują innych podobnych.
Więc zastanów się porządnie nad tym co zrobisz z serwerem i jakie będą skutki.
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
(08-24-2016, 16:43)SniperAK17 napisał(a): jak tak będzie wszystko usuwane to zaraz skończymy że w sklepie będą same surowce z surowcowej

przeciez wlasnie piszesz post abym przywrocil surowce z surowcowej, wiec zaprzeczasz samemu sobie..


(08-24-2016, 16:43)SniperAK17 napisał(a): A co do sklepu to jednak przesadzasz po 1 ceny i ilość itemów do kupienia i sprzedania po 2 powiększ sklep a po 3 nie niszczenia go bo nikt już nie będzie zniego prawie nikt korzystał i będzie do niczego.

a ja uwazam zeby w sklepie byly same diamenty, szmaragdy i inne cenne rzeczy za bezcen. jeszcze chce to i tamto, bo inaczej grac sie nie bedzie dalo.


(08-24-2016, 16:43)SniperAK17 napisał(a): Więc zastanów się porządnie nad tym co zrobisz z serwerem i jakie będą skutki.

dziekuje za pouczenie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości