AutoFarmy
#1
Cichusek zawsze znajdzie sie cos automatycznego i pół automatycznego np jak na mojej działce ID 1;-2 jest tam prawie wszystko od cobla po dynie i jak bedziesz wszystko usuwał ze sklepu wszystko bedzie sie marnować i jednak jak byś dodał spowrotem dynie kaktusy Itp
bo zniszczysz zarobek a to ze gracze moga zarabiac buduja te auto farmy ulepszaja je to graczy trzyma to na serwie a ty to powoli wszystko odbierasz otrząśnij sie zanim zniszczysz wszystko Smile
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
(08-22-2016, 23:05)SniperAK17 napisał(a): Cichusek zawsze znajdzie sie cos automatycznego i pół automatycznego np jak na mojej działce ID 1;-2 jest tam prawie wszystko od cobla po dynie i jak bedziesz wszystko usuwał ze sklepu wszystko bedzie sie marnować i jednak jak byś dodał spowrotem dynie kaktusy Itp
bo zniszczysz zarobek a to ze gracze moga zarabiac buduja te auto farmy ulepszaja je to graczy trzyma to na serwie a ty to powoli wszystko odbierasz otrząśnij sie zanim zniszczysz wszystko Smile

A w prawdziwym życiu maszyna zarabia za ciebie pieniądze? Może o tym nie wiesz bo jesteś na utrzymaniu rodziców ale bez pracy nie ma kołaczy. Na wszystko trzeba zapracować a nie robić auto farmy i hajsy całyczas lecą, jest to najbardziej nie fair wobec początkujących graczy lub tych co nie umią zbytnio posługiwać redstonem
........................................UwU
Niedostępny
#3
Mateuu po 1 jesteś za zazdrosny po 2 nie rozmawiamy o moich utrzymaniu i to nie powinno interesować cie bie po 3 ja tez bylem poczatkujacy nic mi nikt nie dal sam na to zarobiłem sam zbudowałem inni też jak zrobili auto-farmy a teraz dostają w dupe bo czały czas na co zmarnowali na bódowe na materiały i swój czas. A jak jesteś początkujący to zarób tak jak ja zarób wykop sprzedaj ciekawe. Jak będziesz sie czył jak serwer cie (wyr----ł (sory za słowo)) i wszystko zmarnujesz co zbudowałeś

a teraz jestem 1 z najbogatszych graczy na serwie

ale pewnie nie dlugo spadne do listy pol najbogatszych osób bo dostałem w dupe od serwa i teraz ledwo sie trzymam a jak beda jeszcze ten sklep niszczyć to gracze zaczną odchodzić bo nie będą mieli co robić ja gdy byłem już bogaty w diaxy właśnie w tedy wpadłem na pomusł o auto-farmach a teraz nic sie nie opłaca dlatego coraz rzadziej bede na serwie bo nie mam co budować SadSadSad

i w sumie nie tylko ja tak dostałem w dupe
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#4
(08-22-2016, 23:42)SniperAK17 napisał(a): Mateuu po 1 jesteś za zazdrosny po 2 nie rozmawiamy o moich utrzymaniu i to nie powinno interesować cie bie po 3 ja tez bylem poczatkujacy nic mi nikt nie dal sam na to zarobiłem sam zbudowałem inni też jak zrobili auto-farmy a teraz dostają w dupe bo czały czas na co zmarnowali na bódowe na materiały i swój czas. A jak jesteś początkujący to zarób tak jak ja zarób wykop sprzedaj ciekawe. Jak będziesz sie czył jak serwer cie (wyr----ł (sory za słowo)) i wszystko zmarnujesz co zbudowałeś

a teraz jestem 1 z najbogatszych graczy na serwie

ale pewnie nie dlugo spadne do listy pol najbogatszych osób bo dostałem w dupe od serwa i teraz ledwo sie trzymam a jak beda jeszcze ten sklep niszczyć to gracze zaczną odchodzić bo nie będą mieli co robić ja gdy byłem już bogaty w diaxy właśnie w tedy wpadłem na pomusł o auto-farmach a teraz nic sie nie opłaca dlatego coraz rzadziej bede na serwie bo nie mam co budować :(:(:(

i w sumie nie tylko ja tak dostałem w dupe


Oczywiście tylko napisałem coś już jestem zazdrosny, jakie to mądre ;)

Nie rozmawiamy o twoim utrzymaniu ale nie oszukujmy się, utrzymują cię rodzice. Nie chodzii mi jak czyli na przykład kupują ci markowe , iphona lub inne drogie sprzęty naa urodziny czy inne okazje, tylko że cię utrzymują :)

Każdy zaczynał jak ty i wszystko sam zdobywał, zachowujesz się jak dziecko które jest złe bo mu zabrali komputer, proszę cię chcesz zarobic? To dalej kop :)

(08-22-2016, 23:42)SniperAK17 napisał(a): a teraz jestem 1 z najbogatszych graczy na serwie

Proszę nie przechwalaj się bo to mało dojrzałe zachowanie

Po prostu bez pracy nie ma kołaczy i tyle w prawdziwym życiu maszyna za ciebie nie zarabia, dodam że to tylko gra więc jeżeli ci coś nie odpowiada to nie graj tu a idz na jakiś inny serwer skoro tu ci nie odpowiada :)
........................................UwU
Niedostępny
#5
Mateuu, weź nie jedź ludzi w ten sposób. Ty z pewnością od urodzenia mieszkasz sam w luksusowym apartamencie. Tak samo jak "gimbus" i "dziecko". Na pewno nigdy nimi nie byli.

(08-21-2016, 19:09)Cichusek napisał(a):
(08-21-2016, 18:45)Hauranne napisał(a): ale tu o to chodzi.. kaktusiarek zrobiło się za dużo, dlatego jestem na nie. Ale co do dyniarek, to można podwyższyć trochę cenę

dynie tez niedlugo znikna, stad cena tak drastycznie spadla.
a powodem bylo to, ze nic nie robicie tylko stworzyliscie raz farme, posadziliscie cos, a potem sprzedajecie plony i nawet tego nie obslugujecie. po prostu otwieracie skrzynie i sprzedajecie. jest to glupie podejscie, juz lepsza jest trzcina w ktorej chociaz musicie posadzic nasiona.


Polecamy kopać w netherze albo zrobić farmy zboża - tam trzeba chociaż posadzić rośliny.

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ight=dynie
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ight=dynie
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ight=dynie
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości