PVP
#1
Ostatnio bardzo denerwuje mnie pewna sprawa a mianowicie problemy z niektórymi osobami i niedociągnięcia na mini PVP. Sprawy wyglądają tak walka nie jest zabezpieczona przed wylogowaniem się w jej czasie co skutkuje poprostu zwykłą kradzieżą. Drugą sprawą jest jego struktura. Większość uważa że mini PVP powinno służyć do walk 1v1 lub innych, ale takowa arena powinna być lepiej zabezpieczona przed Hienami PvP czyli takimi którzy po śmierci jednego z lepiej uzbrojonych graczy wbiegają żeby zabrać te przedmioty i sie wylogować albo uciec komendą dom która działa momentalnie nawet po otrzymaniu ciosu mieczem. Proponuje zmodernizować tą strefę która służy do próby sił jako wojownik ale i poprostu dla dobrej zabawy. Istnieją różne paczki pluginów które wprowadzają takowe zabezpieczenie a struktura PvP zależy do tego jak duża ma być ilość osób na mini PvP Jeżeli dotrwałeś do końca wyraź co ty na to Dziękuje za uwagę i liczę, że Administracja wysłucha co miałem o powiedzenia
[Obrazek: comment_CgJrdRpbpLvVBwWbvRsQEM4VuTJ1TaIW.jpg]
#2
Jestem zdecydowanie na tak .
#3
Najlepiej dodac plugin 1vs1 czy jakos tak ktory sprawi ze gracze beda mogli bezpiecznie walczyc miedzy sb przez areny.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#4
mini pvp jak i cale pvp na tych serwerach mialo byc tylko malym dodatkiem dla graczy, ktorym znudzilo sie juz kopanie i budowanie domow na dzialkach. dlatego nie ma wgranych zadnych pluginow poprawiajacych jakosc rozgrywki na arenach.
po prostu trzeba byc czujnym, uwazac kiedy sie wchodzi na arene i szybko zbierac przedmioty tego ktory zginal.

jedyne nad czym sie zastanawiam, to usuniecie albo zmniejszenie duzej areny pvp, bo wlasciwie wiekszosc gra na tej mini.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości