MURZYN!
#11
murzyn to rasa....ale po tym jak ich wywieźli do ameryki to się źle kojarzy, a kojarzy się z tanim robotnikiem budującym itp.......teraz się mówi na kogoś murzyn pod względem roboty..."moge od ciebie wymurzynić......" czyli wydobyć za mini opłatą, albo bez. Często widzać na serverach skyblock "Kto doda na wyspe? Będę murzynem od cobla"
U nas w szkole krąży taki tekst "PRACUJ MURZYNIE!!!!!"
Bóg na wielu religijnych obrazach, nawet tych dziecięcych jest przedstawiany jako facet....a po za tym gdyby bóg był kobietą to by nie był bogiem tylko Boginią.......Według mnie Bóg to obojniak.
#12
POLSKA SOCJALNA NIE KLERYKALNA! POLSKA SOCJALNA NIE KLERYKALNA! POLSKA SOC......
#13
warto chodzić na etykę i mieć 5 xD
#14
Ale jak to... etyka? U nas w szkole ludzie się dzielą na chodzących i nie chodzących na religie, a legenda głosi ktoś chodził na etykę.
#15
Voxel ja też mam 5 z etyki (mam na świadectwie :etyka/religia bardzo dobry
Konfidencić na maluchy
#16
A ja mam religia/etyka : Wzorowy (Pan Ksionc Mie Lupi :3.)
Niedostępny
#17
(06-29-2013, 07:59)tomsonpl napisał(a): A ja mam religia/etyka : Wzorowy (Pan Ksionc Mie Lupi :3.)

Bo idziesz do seminarium. c:
#18
Erbelion ma racjeTongue Tomek idzie do Seminarium.Tomku przygotuj sie!!!!Moze spotkasz sie z Chiperem
#19
Moim zdaniem określenie ''Murzyn'' jest obraźliwe wobec czarnoskórej rasy człowieka.
''Murzynowanie'',''Murzynuj!'', ''Będę za was murzynować'', ''Idę zamurzynować'' mówimy
tak ponieważ czarnoskórzy ludzie w Afryce mają ciężki żywot i każdego dnia musza pracować
i walczyć o przetrwanie w tak ciężkich warunkach. A nie dla tego bo w Ameryce pracował sobie
na budowie czarnoskóry ... A Bóg może być kobietą . To zależy o jakiej religii mówimy . Ale my,
wierzący w tego jedynego naszego Boga uważamy że Bóg jest mężczyzną . Tak gdzieś
Przeczytałem. Mam nadzieje że uświadomiłem was w tej ważnej sprawie. To tyle i dobranoc Emerald
Ziemniaki ? Emerald
#20
Tomuś, ja też mam na imie Tomuś ;_; I też mam wzorowy z religi ;_;

Multikonto? ;_;
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości