rangi zamiast poziomów / zapobieganie loganiu
#1
Mam propozycję, aby od dnia x zresetować wszystkim poziomy i zamiast tego naliczać zabójstwa jak i śmierci. W zależności od k/d ratio przypisywało by się przed nickiem rangę w miejsce poziomu. Rangi mogłyby się nazywać tak jak np. w lolu, bez 1-5 (brąz, srebro, złoto, platyna, diament). Już bardziej to opisuje skille gracza niż poziom.

a, i granaty się lagują.

i druga propozycja:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid167789
#2
Pomysł bez sensu

Ktoś ledwo co wbije na serwa, zabije 6, zginie 1 raz i będzie od razu diamentem? Xd
A poza tym na serwerze jest możliwość logania (ewenement), teraz już jest z tym problem a co dopiero by było z takim systemem
¯\_(ツ)_/¯
#3
Nie, no naturalnie rangę by się zdobywało po np. 200 fragach / deadach i każdy następny frag / dead usuwałby pierwszy w kolejce.

tzn po 200 akcjach Twoja sytuacja wygląda tak:

K D D K D K D D ... D D K

potem zdobywasz fraga i sytuacja wygląda tak:

D D K D K D D ... D D K K

dzięki czemu Twoja ranga będzie zbalansowana.
#4
Pomysł taki sobie ale mozna zrobic tak że np. Ktos ma x lvl i powiedzmy range dowódca 3 lub zabójca 1 . I nie resetowac przy ty poziomów
#5
tak czy siak

bez unormowania sprawy z /spawn (wprowadzenie nowego pluginu) to nie ma szans na przejscie

jako że nowego pluginu cichy nie zamierza wgrać to i takiej zmiany tez nie bedzie ;-;
¯\_(ツ)_/¯
#6
JESTEM NA NIE
#7
(08-18-2016, 10:49)Tynka_2005 napisał(a): JESTEM NA NIE

dzięki za opinię i dobre argumenty

(08-18-2016, 10:43)Croxx napisał(a): bez unormowania sprawy z /spawn (wprowadzenie nowego pluginu) to nie ma szans na przejscie

jako że nowego pluginu cichy nie zamierza wgrać to i takiej zmiany tez nie bedzie ;-;

o co chodzi, bo nie rozumiem, jakiego plugina?
#8
Pacz

Teraz jest sytuacja ze wracasz na spawn bez oczekiwania - wpisujesz i od razu lądujesz na spawnie, nie musisz czekać 5 sek czy coś w ten deseń
Niestety serwerowe granusze wyczaily to jako świetny sposób na unikanie śmierci - bijesz się z takim gałganem a ten nagle ci spierdziela na spawn
Jakie z tego wnioski? Wystarczy popatrzeć na topke pvp i kd w stylu 16.0

Więc taki pomysł jest po prostu zły
Niech zostaną poziomy, ewentualne usunięcie do zera może być ;D
¯\_(ツ)_/¯
#9
loganie nie ma związku z moją propozycją xd
a nie lepiej po prostu zablokować /spawn na wszystkich arenach, albo zrobić ten 10-sekundowy delay i za każdym razem kiedy wyjdzie się jakoś inaczej niż /spawn albo zgon dostawać 10 minut bana?
#10
Jak nie ma związku skoro chcesz wprowadzić system kd jako określanie postępu/umiejętności a loganie pozwala na robienie tej statystyki niesamowicie wysokiej i !nieadekwatnej! do rzeczywistych umiejętności

Co do reszty to poczytaj poprzednie wątki i wszytko się wyjaśni
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości