Lagowanie działek, wielokrotna obraza mnie i Magda123love oraz pseudo groźby
#1
Jeżeli chcesz na kogoś złożyć skargę, zastosuj się do poniższego wzoru. W przeciwnym wypadku Twój temat może zostać usunięty lub zignorowany.

Wzór:
Twój nick: Mateuu
Nick oskarżonego: SniperAk17 (chyba dokladniej na ss)
Opis sytuacji: Przedwczoraj kupiłem działkę za tym graczem, on też chciał ją kupić ale ja dałem więcej i gracz na początku mi groził potem lagował działki od wczoraj obraża a teraz znowu laguje działki, w dodatku gracz zrobił mechanizm na włączanie i wyłączanie i jak wbije (sprawdzałem 3 razy) to po niecałej minucie zostaje to włączone
Dowód/Screen:
Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=re0my54M...e=youtu.be Może za szybko lecieć więc radze robić pauze
Screeny: 1 załącznik bo podczas przesylania filmu to napisał

Na pytanie co tu roię odsyłam tu
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid167502
Ps admin czekam na ub


Załączone pliki Miniatury
   
#2
To prawda on laguje działki sam się chwalił na czacie i widziałem jak pseudo groził itp.
S1-Classic-Prison-Pvp z pistoletami
#3
potwierdzam, specjalnie wątek wczoraj zrobiłem... http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=21791
i to nie wina słabego neta czy kompa bo neta mam mocnego a kompa nawet nawet...
prawie każdy się skarży na tą działkę SniperAK17, u mnie na -2;0 da się przeżyć jeszcze bo lagi mam na końcu działki ale jak ktoś ma działke obok to pozdrawiam... masakra usuńcie tą działke albo chociaż te mechanizmy z redstone, dawniej obok 0;0 były lagi ale bez przesady, na starym dużo gorszym kompie i wolnym necie miałem po 15 fps a teraz na tym mam od 0 do 15.. osoby ze słabszym kompem mają 0 fps od razu po wejściu na spawn działek, w innych auto sklepach np u huberta są spadki fps ale do przyjęcia bo na poziomie 30 - 40
#4
Zbanowałem Snipera, popatrzę tam, podeśle swoje testy, niszczyć nic nie mogę, więc zostawiam Cichuskowi.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
fajnie byłoby żeby cichy zniszczył te redstone chociaż... nie namawiam do niszczenia golda czy diax żeby nie było jak w przypadku ZiiiZa (nie jestem pewien jak było, bo wtedy miałem przerwe, ale tak mi tłumaczył na innym serwie) cichy tylko te mechanizmy usuń jak możesz.
#6
(08-17-2016, 18:13)Rider napisał(a): fajnie byłoby żeby cichy zniszczył te redstone chociaż... nie namawiam do niszczenia golda czy diax żeby nie było jak w przypadku ZiiiZa (nie jestem pewien jak było, bo wtedy miałem przerwe, ale tak mi tłumaczył na innym serwie) cichy tylko te mechanizmy usuń jak możesz.

Właśnie, dodam że jego kuzyn _UpiorekPL_ teraz włączył ten mechanizm -,- dajcie mu też bana bo grać nie można lub są opóźnienia
#7
Mam tu coś na Odp

jeszcze proszę bardzo


Załączone pliki Miniatury
                   
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#8
(08-17-2016, 19:02)SniperAK17 napisał(a): Mam tu coś na Odp

jeszcze proszę bardzo

nie wiadomo kto to napisal, ksiazka nie jest podpisana i sam mogles ze zlosci to wszystko spisac zeby kogos oczernic.
dostales tez bana za multikonto, nie wiem czy upiorek jest twoim kuzynem, ale aktualnie macie taki sam adres ip (ty na forum i on w grze), co nie jest dozwolone.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości