Ja?
#1
Pisałem wielokrotnie o zaktualizowanie sky-landa na nowsze wersje ! Ale cichusek nie ma mnie w du.... i innych gracz dlatego odchodzą z serwera .Anti-cheat na tym serwie Niemożliwy Każdy Opdalony jak chcę chciałem zwrócić uwagę na cheaty jedynie co się stało po uruchomieniu nich wyrzucało z serwera to wszystko !


http://screenshot.sh/n9gXrfRlLLn6G



Bariosek!
#2
za to powinienes dostac bana przeciez masz haxy
#3
i cichusek mowił wyraźnie, są pluginy których nie da się zaaktualizować, a wątpie abym sam to zrobił

Niedostępny
#4
Ja także mam huzumi... Dziękuje za wspólną grę.. odchodzę... I szkoda ze serwer nie był aktualizowany.
#5
Co Cichusek nie może zrobić czegoś co każdy gracz chcę co to za serwr gdy właściciel nie chcę pozyskiwać nowych Osób na serwerze Big Grin tylko je tracić
#6
(08-14-2016, 20:25)bariosek54 napisał(a): Pisałem wielokrotnie o zaktualizowanie sky-landa na nowsze wersje [...] Każdy Opdalony jak chcę chciałem zwrócić uwagę na cheaty
No i co da aktualizowanie na nowsze wersje? "A na 1.7.9 cheatowalem to może na 1.10 nie bede". Pobrał na 1.7, to na 1.1 tez pobierze

A, co zmieni odejscie dwóch(was, bo jakoś nie widzę żeby odchodzili) graczy, skoro przyjdzie dziesięciu nowych




Wysłano z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
(08-14-2016, 20:36)bariosek54 napisał(a): Co Cichusek nie może zrobić czegoś co każdy gracz chcę

Czyli jak prezydent nie zrobi co obywatel chce to znaczy że gorszy kraj?

Wysłano z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka


@Down kiedy Hub odszedł?
Serwer pewnie ma ponad 900 graczy, a Ty wymieniłeś z 8 osób, raczej ta liczba nic nie zmieni
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
Każdy Odeszedł Iam,Wolf,Ja,Hwdp,Hejzyk,Hub chyba ,Ks_edwald,Hauranne mało już gra,Tynka KAżdy zrozumiecie to kiedyś
#8
mi się to po prostu znudziło bo wszedzie juz wszystko mam.. i co moja obecność zmienia na serwerze? jestem zwykłym graczem i tyle. Z każdym dniem przychodzi ktoś nowy

Niedostępny
#9
(08-14-2016, 20:25)bariosek54 napisał(a): Pisałem wielokrotnie o zaktualizowanie sky-landa na nowsze wersje ! Ale cichusek nie ma mnie w du.... i innych gracz dlatego odchodzą z serwera .Anti-cheat na tym serwie Niemożliwy Każdy Opdalony jak chcę chciałem zwrócić uwagę na cheaty jedynie co się stało po uruchomieniu nich wyrzucało z serwera to wszystko !


http://screenshot.sh/n9gXrfRlLLn6G



Bariosek!

nie chcesz, to nie graj.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości