Ban na 7 dni
#1
Sdzisiaj mój brat tak brat nie pisałem sam o sobie !dostał bana sam nie wiem za co ... jakie czity i po 2 pisał sobie tak dla żartów np. że ma aure Wink(ja go do tego namówiłem i byłem przy tym) a tu przychodzi jakiś typ i oskarża o aurę której nie mamy wtf ? nwm jak to udowodnić ale no ... svip sie marnuje przez jakiegoś gościa który nie ma wystarczających dowodów na aurę ! nie bił z pleców ani nic takiego a tu ban ... pozdro prosił bym o odbanowanie brata . z góry diękuję Smile korzystam z launchera nie z premium a i nie z jakiś by zyczu ani nic tylko z tego macie pare sh Smile


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Jaki nick ma ?
poka poka poka
#3
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=21560
dowod w postaci filmu.
#4
Za takie żarty nie ma bana. Musial tą aure miec.

Btw. Takie ssy jak dla mnie to nie dowod bo mozna folder z cheatami usunac(lub jak ktos jest madry to zmienic nazwe foldera i plikow na wersje gry)

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka

(08-05-2016, 18:13)RealDeath napisał(a): dzisiaj mój brat tak brat nie pisałem sam o sobie !dostał bana [...]
nie biłem z pleców ani nic takiego a tu ban ...

To w koncu brat czy ty xddd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
A i nie jesteśmy tacy głupi żeby mieć aure jak brat ma vipa wtf ? Sad

O bosh.chodziło mi o brata i o mnie ! Obaj chodzimy na pvp i co ja też mam dostać bana za to co widać na filmie ? Za bawienie sie poza pvp ? No brak mi słów ...
#6
Tak, masz dostać bana za używanie cheatów na serwerze xdd
Cichusek napisał(a):Kara powinna być za samo posiadanie ich.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości