Spamerzy, źle rozpatrywane skargi, brak porządku na forum.
#1
Cześć, w tym wątku chciałbym poruszyć temat źle rozpatrywanych skarg z powodu nadmiernego spamu i tak naprawdę niedoczytywania skarg przez Administrację co jest z powodowane brakiem porządku na forum.
Na forum jest coraz więcej spamu i chaosu. Może by to jakoś zwalczać, a nie przychodzą takich dwóch użytkowników i się kłócą o wiek, ortografy w wątku o skargę - przez co każdy wątek ma po 20 stron. Proszę, abyście zaczęli dawać większe kary za spam i bezsensowne posty, wątki bez dowodów i wzoru bo tylko tak można to zwalczyć. Próbowaliście już prośbą i groźbą, więc teraz może przemieńcie te swoje słowa w czyn? Z tego co wiem, są warny za brak wzoru, nie widziałem jeszcze, żeby gracz, który nie napisał skargi, problemu ze wzorem został jakkolwiek upomniany przez Administrację. Ciągłe wałkowanie tego samego staje się być już nudne a osoby karane jakimiś warnami nic sobie z tego nie robią, do póki nie ma 80%. Może czas najwyższy zacząć karać banami i blokadami postów? To chyba jest jedyne wyjście. Na forum jest coraz więcej użytkowników (z tego 80% to osoby nie umiejący czytać, że wymagany jest wzór), serwer jest coraz bardziej popularny, a co za tym idzie? Większa odpowiedzialność. Ja wiem, że jest Was dwóch, i, że ciężko to wszystko ogarnąć, ale może czas najwyższy wprowadzić Moderatorów samego forum , którzy nie mieliby uprawnień do gry? Zajmowaliby się porządkiem, a Cichusek i Hayer ogarnialiby grę.


Jaka źle rozpatrzona skarga?
A taka: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=21409
Dowód jest dobry, bez żadnych montaży, ale oczywiście został zawalony spamami. RuQly pisał, że używał tylko antyknocka a nie nic innego i chciał zmniejszyć wymiar kary, ale usunął ten post. Biedaczek zapomniał jednak o tym, że zostawić odpowiedź na mój. Proszę o zbanowanie gracza.


Przepraszam za wszystkie ostre słowa napisane w tym temacie, ale tak dłużej być nie może. Nie miejcie mi tego za złe.

Proszę o odpowiedź na wszystkie 2 części i jeszcze raz za to przepraszam.

Jeśli ten wątek zostanie również zaspamiony to...

@Grzancia
Poniosło mnie Tongue
#2
Chyba trochę przesadziłeś.Ale fakt,przydałby się ktoś do ogarnięcia tego co tu się czasami dzieje.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#3
(07-30-2016, 20:47)Grzancia napisał(a): Chyba trochę przesadziłeś.Ale fakt,przydałby się ktoś do ogarnięcia tego co tu się czasami dzieje.

No potrzebny taki ktoś by był nawet, całą gre by konrtolował jakby był online.
#4
Gdyby było, to sie zgłaszam.
Na serwie codziennie jestem, na forum tak samo...
Więc, co mi szkodzi...
#5
żaden z was nie dostanie moderatora znając życie. ani Myszak który pisze długie wątki, bo "martwi się" forum, a zapewne robi to specjalnie by mieć już tego moderatora, ani Śmietanka któremu zapewne na niczym nie zależy tylko chce rozwalić serwer, ani tym bardziej M_A_T_I. ogarnijcie, nie liżcie się, serio Cichy nie jest głupi. jeśli uważa, że sytuacja na forum i mc jest nie do końca dobra, oraz on i Hayer nie wystarczają, to na pewno zastanawia się nad jakimś moderatorem. pamiętajcie, nie każdy tu jest amebą tak jak niektórzy... (jakby co no offence Śmietanka, to w większym stopniu do tych których wymieniłem prócz ciebie)
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości