Loganie, Warpy - Propozycja
#1
Cześć,
Zostały wprowadzone kary za uciekanie od walki , które są troszkę za długie ale czy można:

1) Zrobić, że po wylogowaniu się gracz pojawia się w miejscu wylogowania?
2) Dodać odczekanie 5 sekund na teleportację na spawn?

Kolejną rzeczą będzie teleportacja na warpy komendą. Wiele osób po zakupieniu broni w sklepie idzie na arenkę. Czy można odblokować komendy z warpami dla graczy?
Np.:
  • /warp 3-c
  • /3-c
Lub coś w tym stylu Tongue Jeśli pomysł z teleportacją trwającą 5 sekund nie zostałby zaakceptowany usprawniłoby to grę.
#2
Myszak fakt, że są za długie (Dostłem na 2 dni).
A z odczekaniem 5 sekund były wątki.
Z warpami to sam nie wiem.
Jestem na TAK Smile
#3
Nie są zbyt długie.

Ileż można takiego gałgana upominać żeby tego nie robił, jakaś konsekwencja musi być

5 sekund nie da sie ustawic na biezacym pluginie, Cichy juz o tym pisał milion razy
¯\_(ツ)_/¯
#4
1) Jestem na Nie.Bo chyba to się da zrobić tylko jeśli ktoś wyloguje sie z serwera , i tak ten pomysł mi się nie bardzo podoba.
2.Jestem za , bo przyjadą takie 25-50lvl które stać tylko na 1-5 snajp i nie chcą i stracić to sobie logają-
3.Fajny pomysł ale on by nie działał na arenach? Tylko na spawnie? Bo np ktoś jest na 3e i chce komuś uciec i idzie na 3c.
Kary są dobre , ja raz dostałem bana na 3dni i logam bardzo rzadko co najwyżej po walce.Kara ma dotrzeć do gracza a nie jak te Fander i ten jego kolega mają na to wywalone.
poka poka poka
#5
Z loganiem - jest dobrze, jak ktoś notorycznie ucieka niech dostaje bana
z 5 sekundami - jakby było 5 sekund do teleportacji na /spawn, musiałoby być tez 5 sekund czekania po kliknieciu tabliczki umozliwiajacej wejście na arene
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości