Make PvP great again!
#31
Oj Hub chyba nie czytales wypowiedzi Croxxa albo niedokonca xd on juz o tym wspominal
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#32
Hmm... Fajnie by było żeby można było kupić w sklepie (lub się dostawało do ekwipunku w standardzie) mapę. Przydałoby się na arenie 4 która jest bardzo duża, szczególnie w tunelach w których można się zgubić.
Nie mam sygnatury. Enderman
#33
No niby jest mniej spamu, ale proponuję (tak samo jak Łukaszeł) wyłączenie tego na próbę. Na serwerze nie ma wielkiego spamu... Niby co ludzie mogą pisać na czacie na pvp? "Sojusz"? Z drugiej strony też wiem, że KIEDYŚ była jakaś społeczność, teraz każdy kto się lubi gada na skejpie XD Więc spamu nie powinno być, a na pewno dzięki usunięciu tego rozwiązania, gracze będą się mniej denerwować.

I wiem, że teraz to co napiszę może wydawać się dziwne, ale myślę, że nawet taki czynnik jak te 15 sekund wpłynął na spadek ilości graczy na pvp. Teraz trudno tam pisać, a kiedyś naprawdę była spoko społeczność, o wiele większa motywacja by tam wejść - nie tylko gra, ale popisać z kimś normalnym, a swego czasu trochę taki osób tam było (teraz jest tylko garstka)
Niedostępny
#34
Jest jeden minus tego- wulgarne słowa, ale te 15 sekund według mnie powinno być usunięte.
#35
Moze jakiś skup expa ? Ze np 10exp za 10$
poka poka poka
#36
(07-27-2016, 04:23)Kubusieg_xDe napisał(a): Jest jeden minus tego- wulgarne słowa, ale te 15 sekund według mnie powinno być usunięte.

ale jest juz 5s a nie 15..

nie bedzie skupu expa.

chyba moge zablokowac posiadanie dwoch takich samych broni.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#37
(07-27-2016, 07:34)Cichusek napisał(a): chyba moge zablokowac posiadanie dwoch takich samych broni.

No to byloby fajnie jakby Pan tak zrobil :p, bo serio wchodzisz sobie na arenke (zauwazylem wczoraj) ci co byli przyzwyczajeni do starej snajperki kupuja sobie 2 czy trzy no i zaczyna sie rozbic niefajnie Sad
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#38
najpierw wszyscy chca nowa arene na wakacje, a teraz wolicie miec 3, a nie 4, albo najlepiej jedna duza.
zastanowcie sie czasem czego chcecie, teraz sa 4 i tak na jakis czas zostanie, pozniej sie pomysli.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości