Make PvP great again!
#21
wgralem jakis antycheat dla testow.
moze bedzie lepiej.

jak wykryje cheat, to spamuje na czacie ostrzezeniami i otwiera ekwipunek aby zablokowac np. killaure, potem wyrzuca z serwera.
nie wiem jak sie bedzie sprawowalo i moga byc rozne bledy, ale powinno byc dobrze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#22
@Cichusek
Podasz nazwę? Tongue
Jeśli cena snajperek wzrośnie i dodadzą tego anty logacza, zysk z nich będzie minimalny (czasami w ogóle nie będzie). Pieniążki w końcu się skończą.
#23
Tylko ze np ja mam 140k i wyrobienie na jednej snajperce chociażby 30 czy tam nawet 50 lvla to żodyn problem (bez logania)
Zwiększy się cena, broń nie będzie aż tak łatwo dostępna. Potem kontra przeciwko takiemu o to snajperowi będzie dużo trudniejsza.
¯\_(ツ)_/¯
#24
(07-26-2016, 09:16)Cichusek napisał(a): wgralem jakis antycheat dla testow.
moze bedzie lepiej.

jak wykryje cheat, to spamuje na czacie ostrzezeniami i otwiera ekwipunek aby zablokowac np. killaure, potem wyrzuca z serwera.
nie wiem jak sie bedzie sprawowalo i moga byc rozne bledy, ale powinno byc dobrze.

no i już jest blad. gdy kogos się zabije nie tepa go na spawn tylko tam gdzie dana osoba została zabita
+nie da się skoczyć odskocznią
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#25
(07-26-2016, 09:24)HubPlayGames napisał(a):
(07-26-2016, 09:16)Cichusek napisał(a): wgralem jakis antycheat dla testow.
moze bedzie lepiej.

jak wykryje cheat, to spamuje na czacie ostrzezeniami i otwiera ekwipunek aby zablokowac np. killaure, potem wyrzuca z serwera.
nie wiem jak sie bedzie sprawowalo i moga byc rozne bledy, ale powinno byc dobrze.

no i już jest blad. gdy kogos się zabije nie tepa go na spawn tylko tam gdzie dana osoba została zabita
+nie da się skoczyć odskocznią

poprawilem pare rzeczy i powinno byc juz dobrze. co prawda czasem wywali jakis blad, ale dosyc skutecznie blokuje killaure.
czasem niestety normalny gracz tez dostanie powiadomienie o cheatach, ale to zawsze tak bylo i bedzie. ten antycheat przynajmniej nie banuje gracza, tylko daje mu kick, albo po prostu blokuje wspomagacze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#26
Przeczytałem wszystko wow , sporo tego było.
Jestem za zmniejszeniem siły snajpy, ale jak to w realu snajpa zawsze celnie trafia i są co najmniej dwa strzały.Przeładowanie bez zmian, jak w realu robi sie to szybko jak trwa za długo bron bezuzyteczna. Można by zrobić ze nie można użyć jej w biegu Cena up ,oki. 4 mapa jest fajna , tylko ludzie wolą proste, a snajper najczęściej jest schowany a nie biega i wali we wszystko co się rusza, też gram snajpą ale wole się przyczaić a nie biegać.
PS po pierwszej godzinie, gra jest spoko trochę długo przeładowanie trwa, aczkolwiek zwiększa to szanse na przeżycie, tylko na nowo trzeba się uczyć grać,żeby się do tego przyzwyczaić
#27
Artur ma racje !
#28
No nie wiem, moim zdaniem gdyby strzelanie w biegu zostało zablokowane, snajperka na tym serwie straciłaby swój urok.. aczkolwiek pozostawie to też innym do oceny

Bo jednak większość a właściwie prawie cała populacja ''snajperów'' wybiera dynamiczne pojedynki w których się biega a nie czekanie na przeciwnika i loganie na spawn gdy się go zobaczy sora Artur musiałem nawiązać do twojego logania xd
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#29
Oski ma rację!

Ta gra to nie cs czy inny fps. Nie korzystamy z przybliżenia, nie czaimy się. Możemy dynamicznie chować się w biegu, lub ruszać na każdą stronę (w sumie, to każdy lepszy gracz tak robi). To jest właśnie urok naszego pvp, dynamika. Nie ma diamentowych zbroi Protection4 i mieczy Sharpness5, są słabiutkie mieczyki i słabe zbroje, więc pojedynki są krótsze. Trzeba być szybkim i mieć w tym trochę wprawy. Według mnie właśnie to jest najlepszą stroną tego serwera.

Co do zmian ze snajperką, jak dla mnie są spoko. Jeśli ktoś chce grać snajperką, to jest dość okej, bo nie musi zmieniać większości przyzwyczajeń. Po prostu musi bardziej uważać.

ALE raczej byłbym za przestawieniem przeładowania co wcześniej, dwoma pociskami i mniejszym damagem.
?
Niedostępny
#30
Ja jeszcze chciałbym zaproponować taka rzecz, ze nie możesz kupic np. 2 snajperek czy tam 2 shotgunow. Wychodzi na to, jakby gral z czterema nabojami, wiec fajnie by było zablokować mozliwosc posiadania więcej niż 1 broni danego rodzaju
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości