Make PvP great again!
#11
no to chociaż buciki lepsze dać, diaxowe albo cuś. A hełm na ten. kolczasty czy coś, nie pamietam jak to sie zwało

Niedostępny
#12
(07-25-2016, 22:58)Croxx napisał(a): wszystko ok tylko nie zbroje ;-; to jest wlasnie urok tutejszego pvp gdzie walki zawsze byly krotkie i dynamiczne
tego na prawde nie chcialbym zmieniac
Jak dla mnie walki powinny być jeszcze krótsze ;p

Może zwiększyć "widoczność" graczy? Bo to trochę słabe ze musze podejść na te 10 czy ile jestem by zobaczyć jakiegos gracza

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#13
znaczy. w snajperce masz takie przyblizenie ale to naprawde malo daje bo faktycznie gracza nie widzisz.. ale z tym chyba nic nie mozna zrobic

Niedostępny
#14
(07-25-2016, 23:02)Hauranne napisał(a): znaczy. w snajperce masz takie przyblizenie ale to naprawde malo daje bo faktycznie gracza nie widzisz.. ale z tym chyba nic nie mozna zrobic
Ale wydaje mi się ze na innych serwerach na dalsza odległość można dostrzec gracza(nie mowie tu o skylandzie) więc pomyślałem że może jednak da się coś z tym zrobić



Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#15
Ciekawy jestem czy dotychczas jako jedyny to wszystko przeczytałem... Głupio mi pisać proste "jestem za", więc powiem tak
Gram na pistoletach naprawdę długo, 03.2014 bez dłuższych przerw. Jakby nie patrzeć, nie zmieniło się tak wiele jak mogło się wydawać. Największe zmiany to nerf shotgunów i dodanie areny 3 (4 jest totalną plamą). Nie oczekuję wielkich rewolucji, ale te propozycje u góry są naprawdę świetne. Dobrze byłoby, jakby weszły w życie.

Osłabienie snajperek musi nastąpić, ja osobiście byłbym za dodaniem lekkiego rozrzutu oraz lekkim zmniejszeniem obrażeń. Nie jakimś drastycznym, ale żeby przynajmniej zabicie wyglądało tak:
Kod:
*gracz-snajper podchodzi do gracza z pistoletem*
>snajper trafia w głowę gracza z pistoletem
*zostały snajperowi jeszcze dwa strzały snajperką w ciało, by drugi gracz zginął*
*gracz z pistoletem broni się, strzela z pistoletu, przez co zanim snajper trafi go dwa razy, snajper straci jakąś połowę życia. w najgorszym (dla snajpera) wypadku zginie*

Nie wiem jak to wszystko działa, ale byłoby tak zdecydowanie lepiej. Dodając jeszcze dużą ilość graczy wokół snajpera, ten nie miałby tak łatwo.

Co do logania, Cichy, wszyscy wiemy że jesteś człowiekiem, który wiecznie nie ma czasu, ale z tego co wiem, to jakieś tam umiejętności w programowaniu masz. Założę się, że napisanie pluginu, który doda oczekiwanie na teleportację jedynie na spawn nie jest trudne.

Według mnie i według bywalców, dla których poziom w ogóle nie jest ważny, tylko dobra zabawa - arena #2 jest najlepsza. Do głowy przychodzi mi lekkie połączenie, np. miasto z takimi budynkami jak teraz na 2, tyle że o wiele więcej miejsca i na środku jakiś park, z nierównym terenem i zielenią.

Mam nadzieję, że komuś jeszcze zależy na tym serwerze.
Niedostępny
#16
pistolety powinny być mocniejsze i celniejsze... a snajpa powinna mieć rozrzut bez zooma

chyba tyle ;d
Skype: Sq4w13L
#17
Wszystkie propozycje sa poprostu trafione w punkt. Tutaj w postach wyzej zauwazylem, ze ktos, nie pamietam kto, pisal o rozrzucie strzalu snajperki. Koledzy, no bez przesady. Snajperka jest bronią, którą sie celnie trafia, jak przymierzysz w gracza, to ma w gracza trafic, a nie jak z pistolecika 12 strzalow w tym ze 4 celne .-. http://imgur.com/a/bhU1y
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#18
1) Albo podrożyć snajperkę i niech będzie za 200$ przecież to jedyna taka broń , ale ten pomyśl kroxa rez może być
2)Jestem za tym żeby na spawnie nie bylo opcji regeneracji
3)Dobrze ze jest ten anty-spam bo jak by wbiły takie dwie przyjaciółeczki i zamiast na msg pisały na chacie to byś nie skupiał sie na walce tylko na czytaniu tego co napisały.

Te 3 propozycje mi się chyba najbardziej podobają.

Teraz moja proopozycja Smile

Nie wiem czy da sie to zrobić ale jeśli..
To.. Proszę o informacje na chacie gdy ktoś dostanie mute wyglądało by to tak.
Gracz np Melman19 został wyciszony na 10min!
Pomagało bo to w tym ze osoba ktora prowadziła z nim rozmowę na chacie widocznym dla wszystkich , to by zobaczyla ze gracz zostal wyciszony i napisał do niego/niej na /msg...



Druga propozycja Smile
Moim zdaniem powinno sie obniżyć cenę karabinu bo nie jest najlepszą bronią a kosztuje najwięcej.


No i to chyba koniec :c
poka poka poka
#19
1) Snajpierki
Da się określić ile ma zabierać HP strzał w głowę i ciało w odpowiednim pliku z pluginu (najczęściej config.yml) Co do zabierania HP w 100% się z Tobą zgadzam albo po prostu drastycznie zwiększyć jej cenę.

2) loganie
Jak ktoś będzie chciał uciec od walki to i tak lognie, chyba, że stirante napisze plugin (a może powstała już taki powstał - nie wiem, poszukam) na to, że jak ktoś wyjdzie z gry, to on nadal zostanie na tej arence bez ruchu i można by nadal tą osobę zabić.

3) 15 sekund
Nie ma tu co pisać, na tak. W największej ewentualności można zmniejszyć do 5 sekund.

4) Mapy
Po prostu tak. Sam zrobiłem arenkę, ale nie dostałem odpowiedzi Tongue

5) Cheaterzy i Administracja (punk dotyczący wszystkich podserwerów)
Są anty cheaty, ale takie jakieś dziwne. Gram sobie normalnie, nie nadużywam myszki a tu nagle wywala mnie do lobby ;_;

6) Ilość broni w eq
Tutaj nie wiem. Czasami ktoś lubi sobie kupić 5 snajperek [RIP lucca987]. Klikaj powoli XD Można by zrobić odstęp po między zakupami np. mogę kupić jeden przedmiot raz na 5 sekund.

7) Nowości
Dodać wyrzutnię rakiet za 400$ (wywalało by rakiety, które zabijałyby na hita.

8) Lagi i stan sieciowy serwera (punkt dotyczący wszystkich podserwerów)
Ten Twój mem to taki 4/10.
Zwiększyć RAM Tongue (chociaż będzie to "trochę'' kosztowało)

*Wszystkie te podpunkty, na które nie chce się rozpisywać*
Zgadzam się, może będą jakieś zmiany Smile
#20
Cena raczej nie zmieni sytuacji ;/ dużo graczy ma sporo pieniążków więc i tak będą kupować

A z tym antyspamem spróbować chociaż. Wyłączyć go czy włączyć znów nie zajmuje dużo czasu.
W rozmowach w większym gronie przeszkadza to bardzo, a gracze, gdy pytałem się o czym by tu napisać często taką właśnie zmianę przytaczali
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości