make pvp great again
#1
Wink 
Witam!

Chciałbym pomóc w walce w sprawie logania na serwerze pvp mojemu przyjacielowi Croxxowi, dlatego też posiadam pewną propozycję. Mianowicie do zaoferowania miałbym wyłączenie regeneracji zdrowia na spawnie, co skutkowało by brakiem korzyści z logania.
Domyślam się iż niektórym się to nie spodoba, lecz inaczej chyba już się nie da, ponieważ ''straszenie'' banem odnosi słabe skutki.

Pozdrawiam.
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
(07-25-2016, 18:11)Snaxx napisał(a): Mianowicie do zaoferowania miałbym wyłączenie regeneracji zdrowia na spawnie
No i mam snajperkę, wygrałem pojedynek, poszedłem na spawn. I co? I jajo, musze ją stracić by się uleczyć? Bo jednak nowszych graczy nie stać na ciągłe kupywanie potek regeneracji
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
A ja jestem rozdarty, bo:
1. (opcja za) Nie było by takich spin jak np. tu
http://imgur.com/a/bhU1y
2. (opcja na nie) tak jak frost napisał, ktoś sobie chce 'odpocząć' po zakończonej bitwie, a tutaj patrzy i mu się serduszka nie regenerują :/

(07-25-2016, 18:30)Snaxx napisał(a): Zawsze można zrobić tak, że zostanie utworzona tylko jedna arena, ktoś chyba nawet już o tym pisał.
popieram. ewentualnie możnaby wtedy polaczyc dwie areny np 2 z 3 i 1 z 4. Latem i wiosna bylyby 2 i 3, a jesien zima 1 i 4. Może i dobrze by było
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
NAWET JEŚLI leczenie na arenkach będzie włączone, to jako np. logacz mogę pójść na PUSTĄ arenkę nr1 i tam się "wyleczyć".
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
Zawsze można zrobić tak, że zostanie utworzona tylko jedna arena, ktoś chyba nawet już o tym pisał.
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
Nawet jeśli, to i tak znajdzie się pusty teleport na arenke gdzie można "odpocząć"
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
Ale jednak zawsze będzie ta osoba na arenie wiec będzie możliwość zabicia gracza przez osobę która tam się akurat przypadkiem będzie kręcić. Tylko o to mi chodzi żeby BYŁA możliwość zabicia a nie że połowa serwera stoi na spawnie regenerując HP a następnie respi się na plecach i dobija bo chyba nie o to chodzi w pvp żeby uciekać bo k/d spadnie ;-;
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#8
Jestem za!
poka poka poka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości