Wydaje mi się, że ktoś ma lagujący mechanizm :(
#11
Nasz launcher niewiele wspiera, mi tam wszystko wywala.
No w końcu zainstalowałem OF, lecz 1.7.2... Średnie klatki spadły do 100-200, a u huba mam 50. Ale... jak się chyba rozlewa woda, to 0-1 fps.
Ustawiałem max performance praktycznie... zmiana renderów, wielordzeniowe... no ale to może 1.7... i nic.
Nie mam jak zainstalować na 1.8 OptiFine u nas i jednocześnie mając 4GB przypisane. Aj...

Poszukam.

P.S.: Może ktoś wie jak przypisać więcej RAMu w launcherze Sky-Landowym? Oczywiście nie przez opcję "Edytuj profil" > Argumenty Java, bo wysypuje

//edit 18:16
http://prntscr.com/bxs8dk
Ładowanie się chunków, taki kolejny "krytyczny" bloczek, po przekroczeniu którego jest massive lag.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#12
BARDZO dziwne to jest. Ja mam czasami nawet 70 fps w spokojnych miejscach, na spawnie classica mam 40-50 (podczas ładowania chunków trochę skacze w dół). Koło 0;0 zwasze mam 20-30 fps oprócz momentu ładowania chunków... Aha! Hayer, jaką masz odległość renderowania? Jeśli ponad 8 chunków (Poza które i tak bardzo rzadko trzeba widzieć Smile ) to się nie dziwię że masz takie zwariowane FPS. Nikt nie ma lagujących mechanizmów jak niby w nazwie wątku.
//EDIT: pobiegałem trochę po działkach które miałeś na screenach, najniższe stałe FPS to było u mnie 20 na działce tynki.
Nie mam sygnatury. Enderman
#13
8 mam ustawione. Wyprowadziłem się na działkę 1;600. Tam mam 700fpsów.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości