Nie pospolita propozycja
#1
Proszę w tym wątku o dodanie kary z 1 lognięcie.. rozumiem jak komuś sie komp wyłączy albo szybko musi kończyć i kończy grę na serwerze bo takie sprawy mi się zdarzają często ale jak gracz loga a później wmawia mi że jestem ślepy to to niezbyt uczciwe.......kara może być np na 1h lub 30 min... jak administracja to oleje to w końcu wszyscy zaczną logać!
#2
Za jedno logniecie ban na 1d? Bez przesady.. A jak komuc wywali mc lub cos w tym stylu? Cieszcie sie, ze wgl sa za to kary.
#3
(07-11-2016, 18:20)kaukazu :) napisał(a): Proszę w tym wątku o dodanie kary z 1 lognięcie.. rozumiem jak komuś sie komp wyłączy albo szybko musi kończyć i kończy grę na serwerze bo takie sprawy mi się zdarzają często ale jak gracz loga a później wmawia mi że jestem ślepy to to niezbyt uczciwe.......kara może być np na 1h lub 30 min... jak administracja to oleje to w końcu wszyscy zaczną logać!

moga rowniez zdarzyc sie takie sytuacje, ze ktos stoi na arenie i chce sie teleportowac na spawn, a ty w tym momencie go atakujesz.
miedzy innymi dlatego konkretnego powodu i dla tych ktore wymieniles nie zrobie czegos takiego. dopiero jak gracz rzeczywiscie pare razy ucieknie i bedzie to widac, ze ucieka to dostanie kare.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości