skarga na Play_Hard Aura
#1
Dzień dobry gracz o nicku Play_Hard
oszukuje i ma program wspomagajacy do bitwy pvp
czyli aure spodziewam sie ze gracz posiada nie tylko aure lecz jeszcze wiele czynosci do wspomagania gry bym bardzo prosil abyscie
sprawdzali od czasu do czasu pvp i nie tylko bo takie granie zamiast
przyjaznego klimatu daje zlosc itp. mam nadzieje ze gracz zostanie sprawdzony i najlepiej zbanowany bo to co on robi to juz jest przesada
Dziękuje za wysłuchanie SniperAK17
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
brak dowodów~brak bana
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(07-08-2016, 20:03)SniperAK17 napisał(a): Dzień dobry gracz o nicku Play_Hard
oszukuje i ma program wspomagajacy do bitwy pvp
czyli aure spodziewam sie ze gracz posiada nie tylko aure lecz jeszcze wiele czynosci do wspomagania gry bym bardzo prosil abyscie
sprawdzali od czasu do czasu pvp i nie tylko bo takie granie zamiast
przyjaznego klimatu daje zlosc itp. mam nadzieje ze gracz zostanie sprawdzony i najlepiej zbanowany bo to co on robi to juz jest przesada
Dziękuje za wysłuchanie SniperAK17

Aby taki gracz otrzymał bana musisz nagrać filmik, wtedy wiadomo, że na pewno cheatuje. Jeśli podejrzewasz, że ma cheaty i ich używa, ale nie możesz z jakichś powodów wstawić odpowiedniego filmiku to pisz na pw do Hayera albo Cichuska, ponieważ taki gracz może przeglądać forum i zaprzestać włączania "wspomagaczy", a w takim wypadku nie otrzyma kary.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
No dobrze by było gdyby jakiś z administratorów obserwował tego gracza bo też zauważyłam,że nie gra czysto.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości