Minecraft na starszych komputerach.
#11
(07-06-2016, 12:23)MT324 napisał(a): Łoooo panie aż taki bogaty to nie jestem xd
Dopiero co myślę nad kupnem jakiegoś sprzętu czy to laptop czy to komputer jak się zastanowię no to będzie trzeba zbierać .

Już pisałem, jak chcesz pograć sobie, to nie bierz laptopa, nawet jakby dawali -50% zniżki
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
Ja ci tam powiem że ja gram na lapku mam 4GB Ram i mi chodzi płynnie . Jak coś znajdę to dam znać.
..ღ♥ღ¸.•´((¯`•.ღ♥ღ.•´¯))`•.ღ♥ღ
… … …/ ) |'"'"''''"""""""""""""""''"|( \
……… / / |…..POZDRAWIAM..| \ \
…… _( (_ |...WSZYSTKICH...|_) )_
……( \ \ )'|_/ )________ ( \_'| ( / / )
… .(\ \ \ \_/ / … … … … …\ \_ / / / /)
……\ ……… /…… … … …… \ ……… /
…… \ ……_/ … … … … … …\_ ……/
…… / … /… … … … … … … … \ … \
……/__ /……… … … … …………
#13
(07-06-2016, 13:06)ScoobanyPL napisał(a): Ja ci tam powiem że ja gram na lapku mam 4GB Ram i mi chodzi płynnie . Jak coś znajdę to dam znać.

Też gram na lapku ale mam 6GB Ram
#14
Ja mu dałem do zrozumienia żeby kupił więcej RAMu
..ღ♥ღ¸.•´((¯`•.ღ♥ღ.•´¯))`•.ღ♥ღ
… … …/ ) |'"'"''''"""""""""""""""''"|( \
……… / / |…..POZDRAWIAM..| \ \
…… _( (_ |...WSZYSTKICH...|_) )_
……( \ \ )'|_/ )________ ( \_'| ( / / )
… .(\ \ \ \_/ / … … … … …\ \_ / / / /)
……\ ……… /…… … … …… \ ……… /
…… \ ……_/ … … … … … …\_ ……/
…… / … /… … … … … … … … \ … \
……/__ /……… … … … …………
#15
Scoobany najlepsze to chyba mają 8 GB Ramu
#16
Wow..
..ღ♥ღ¸.•´((¯`•.ღ♥ღ.•´¯))`•.ღ♥ღ
… … …/ ) |'"'"''''"""""""""""""""''"|( \
……… / / |…..POZDRAWIAM..| \ \
…… _( (_ |...WSZYSTKICH...|_) )_
……( \ \ )'|_/ )________ ( \_'| ( / / )
… .(\ \ \ \_/ / … … … … …\ \_ / / / /)
……\ ……… /…… … … …… \ ……… /
…… \ ……_/ … … … … … …\_ ……/
…… / … /… … … … … … … … \ … \
……/__ /……… … … … …………
#17
Hm... a może przypisanie troooszeczkę większej ilości? Bo to, że dokupi stare kości to może niewiele dać Powinna być opcja w ustawieniach profilu. Mi na Sky-Landowym Launcherze to nie działa (0,5/8), lecz na bardziej rozbudowanym przypisałem sobie 4 z 8 GB. B
Sprawdź ile pamięci Ci pozostaje wolnej w Menedżerze zadań czy coś i jak umiesz to sobie przypisz.

Prawdopodobnie już wymyślamy na siłę, no ale cóż ;d
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#18
+ wylacz wszelkie zminimalizowane okna w tle, jak przegladarke internetowa, skype, a takze "duze" programy jak chociazby antywirus.
mozesz tez poszukac texture packa specjalnego na slabsze komputery, zastapi oryginalne teksturki gry jeszcze prostrzymi (tak jak oryginalne maja 16x16 pikseli, to ty szukaj np. 8x8 albo 4x4 (moze sa tez nizsze)).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#19
(07-06-2016, 19:31)MT324 napisał(a): Ale też trochę sobie po ustawiałem sobie,bawiłem się i już trochę więcej jest tych fps'ów .
Chciałem się jeszcze zapytać czy jak ustawiłem na maksa limit fps coś w ogóle to da ?

nic. zapewne co jakis czas pokazuje ci sie "bialy" obraz, dlatego lepiej zmniejszyc ten limit (przynajmnie u mnie).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości