:/
#1
Mam prośbę. Można jakoś bardziej 'oczyścić' teren na /dzialki? Po teleportacji nie mogę się ruszyć i po kliku sekundach wywala mi MC. Komputera nie mam słabego a są gracze, którzy mają gorsze. Stosowałem się do wszystkich poradników odnośnie zwiększenia FPS i nic. Nie dam rady tam wgl wejść. Może warto zastanowić się nad nową edycją?
#2
zobacze co da sie zrobic, chociaz bylem tam ostatnio i w sumie nie bylo zle. a gdyby tak zrobic na wskros wlascicielom sklepow i przeniesc teleport? Smile
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Tez tak miałem i zmieniłem txt , i potem juz bylo dobrze
poka poka poka
#4
Wiele osób jest wśród tego spawna. Lagi masz przez beacony, lampy (Jeśli ktoś tak chce), Włączone mobgrindery.

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=17270
#5
(07-04-2016, 18:26)Cichusek napisał(a): zobacze co da sie zrobic, chociaz bylem tam ostatnio i w sumie nie bylo zle. a gdyby tak zrobic na wskros wlascicielom sklepow i przeniesc teleport? Smile

Można by przenieść te bogatsze działki z kilkoma beaconami, mechanizmami, auto sklepami i innymi duperelami na inne działki typu 34;23 ale w tedy byłyby żale i boleści ile to oni się nawydawali na te działki obok spawnu...

@Melman
Ale ja nie mam txt ;v


@Mati
Przeczytaj co napisałem w cytacie cichuska ;p
#6
(07-04-2016, 18:28)Myszak napisał(a):
(07-04-2016, 18:26)Cichusek napisał(a): zobacze co da sie zrobic, chociaz bylem tam ostatnio i w sumie nie bylo zle. a gdyby tak zrobic na wskros wlascicielom sklepow i przeniesc teleport? Smile

Można by przenieść te bogatsze działki z kilkoma beaconami, mechanizmami, auto sklepami i innymi duperelami na inne działki typu 34;23 ale w tedy byłyby żale i boleści ile to oni się nawydawali na te działki obok spawnu...

@Melman
Ale ja nie mam txt ;v


@Mati
Przeczytaj co napisałem w cytacie cichuska ;p

W sumie Smile

Ale co raz więcej osób robi coś co laguje działki.
#7
Ostatnia edycja classica była... Kilka lat temu więc może już czas? Szczerze to Ci bogatsi gracze tak nalegają żeby została bo mają wszystkiego bardzo dużo a tak naprawdę to nic innego nie robią oprócz refreshowania działek... A tak gra nabrałaby sensu Big Grin
#8
nie zrobie nowej edycji. zobacze jak wygladaja te dzialki i co sprawia najwieksze problemy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości