GRANAT/GAZ
#11
Niech się lepiej zajmą siecią serwera, bo ilość cofek, dziwnych lagów, pustych hitów przy walce mieczem i zbugowanych postaci graczy jest zdecydowanie zbyt wysoka
¯\_(ツ)_/¯
#12
to bedzie bardziej denerwujace niz dobre, ten gaz ;p pomyslcie co bedzie jak ktos go rzuci na miejsce spawnu na 3c np... ludzie wchodzacy tam nawet nic nie zobacza , a ten ktory rzucil gaz bedzie mogl sobie spokojnie pozabijac ;p

ja jestem na nie, zgadzam sie z croxxem. lepiej ulepszyc to co jest, a nie dodawac jakies duperele
Niedostępny
#13
Jest obrona jak sie wejdzie na warp , a jak zobaczą ze rzucają ciągle w jedno miejsce to pójdą na inny warp , bez przesady to trwało by tylko 10 sek snajpa ląduje sie 2-3 sekudny wiec dużo kilki jakoś by nie bylo , ja tam do bugow nic nie mam na innych serwerach tez są bugi i cofki.
poka poka poka
#14
Skoro ostatnio w wątku o granatach nie było odezwy to skąd myśl że nagle zmienią zdanie? Xd
Poza tym wątpię czy coś takiego jest w tym pluginie możliwe (mylę się to mnie poprawcie) i ten dym (pewnie coś w stylu tego unoszącego się nad ogniem) byłby szalenie nieestetyczny
¯\_(ツ)_/¯
#15
byl kiedys tego typu granat, ale zostal usuniety, poniewaz nie dalo sie zablokowac tego "efektu" na spawnie.
zostal zastapiony mikstura oslepienia (czy jak to sie nazywa), ktora potem zostala zastapiona na gaz pieprzowy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości