Cichy
#1
Tu Wojtas
Cichy to tak samo jak brunokastner dostał bana tylko na pvp też tak chce a ja tylko 2 razy logłem czyli wpisałem /spawn
Bardzo proszę o jak najszybsze zmianie tego
Jak coś dzięki Wink

Bo chciałbym zagrać na serwerze przed 14 proszę Cię oto

Proszę Cichy kupiłem sobie svipa na classic'u i jeszcze mam 1 sprawę do załatwienia i muszę wejść na serwer przed 14
#2
MrWojteczek cheaty 2016-06-24 20:34:37 2016-06-25 20:34:38 Globalnie CichusekPL

Powod byly cheaty co nie? Ale dostales na 1 dzien. Ja dostalem bann za cheaty ale 7 dni!
Cichy dajbys mi I Wojtasowi ubann bo juz nie daje rady. Heart
Gitara Siema Notch
Niedostępny
#3
Awesome to zrób Nowy wątek czy coś ale nic nie pisz tutaj !!!!
Ja chce żeby Cichy dał unbana na innych trybach M.in. Classic
Cheaty ja dostałem i to GLOBALNIE a Brunakastner dostał nortoryczne uciekania od walki i dostał tylko na PVP

Więc Cichy proszę odbanuj mnie dzisiaj przed 14 proszę Cię
#4
Weźcie wyjdzcie na dwór czy coś.. Przecież mc to nie jest życie. Kilka dni mozna odczekać. 24h tymbardziej.. xd

Niedostępny
#5
Ale Zuzia ja muszę coś zrobić na classicu i przed 14 muszę być na
serwerze i dlatego chcem dostać unbana
#6
Ale Wy ich nie rozumiecie xD
MrWojteczek dostał za loganie więc to nie są takie typowe cheaty typu kill aura jakie posiadał AwesomeFilip. MrWojteczek lognął i dostał 1 dzień, inna osoba (nie pamiętam nicku) również lognęła i też dostała bana na 1 dzień ale tylko na pvp, a wojteczek dostał globalnie. On chce ub tylko na innych serwerach prócz pvp.
#7
Dobrze ze Myszak Ty mnie rozumiesz . Mam nadzeje ze Cichy to też zrozumie i da mi unbana na innych trybach Wink
#8
zły dział do forum ogólnie ;p
#9
Cichusek Offline
.
Właściciel Liczba postów: 9,989
218





(Dzisiaj 05:52)Remi2005pl napisał(a):
Brak dowodów=Brak bana

Cichy:
Aby administracja kogoś ukarała musi być dowód.Bez dowodów nikogo nigdy nie ukara.
ale on chce zmiane bana z globalnego na tylko pvp, to nie jest skarga na jakiegos gracza.
co do tematu, to dostales bana za oszukiwanie podczas walki, a slowo cheat oznacza oszukac, wiec powod bana jest poniekad prawidlowy. na innych serwerach tez jest czesciowo pvp np. na arenach i wlasnie dlatego dostales bana na caly serwer, a nie tylko na jeden
Gitara Siema Notch
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości