Moj Ban - prosze o wyjasnienie :)
#1
Witam

Szanowna Administracjo umieszczam to w tym dziale bo nie wiem za bardzo juz gdzie tak zeby moj temat byl normalnie rozpatrzony , nie byl skasowany, czy usuniety. Na wstepie - nikogo nie obrazam tym tematem - nikogo nie obwiniam
poprosze tylko o wyjasnienia .

Oto kilka punktów - na ktore poprosze wyjaśnienie.

1. Sprawa Mojego bana na forum
Na jakiej zasadzie rozdajecie tutaj bany. Moj ban byl na tydzień czasu. Ja sie pytam zaco ? - powod bana " Kłótnie, jesteś bardzo niemiły."

Definicja Kłótnia - «gwałtowna i ostra wymiana zdań»

Macie historie czatu - bardzo prosze o sprecyzowanie w ktorym miejscu nastapila gwałtowna i ostra wymiana zdań.
Rozmowa taka odbyla sie: Ale była po pierwsze na poziomie - moze ze szczypta złośliwosci - ale nie byla tam niczego obrazliwego, nie bylo tam przekleństw

poprosze o przedstawienie taryfikatora przewinien na forum:

Definicja Forum: Forum służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej,

Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA
Art. 54.
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.


2. Sprawa mojego bana W grze.

Ban ktorego otrzymalem za napisanie "Każdemu kto da BL "graczowi" dam 200 $ oraz za to nazwalem go Kablem i donosicielem - Przepraszam ale nastepnym razem uzyje zwrotu Skarżypyta.

Ban który otrzymalem - zostal mi dany na 7 dni - wiecej czasu niż multikonta, gracze ktorzy oszukuja, kradna ;
takie bany dawane sa od 3 do 5 dni.

Co dodatkowo najlepsza opcja jest to, że inny gracz za ta sama sytuacje nie otrzymal bana - gdyz jak to napisal Administrator - za cos takiego nie rozdaje banow. Wiec reasumujac otzymalem bana za slowo kabel na 7 dni.

Prosze o taryfikator banów

taki maly podpunkt - wielu graczy z tego serwa - jesli ktos przychodzi i zaczyna przeklinac, czy wyzywac - to gracze najstarsi stazem i ci ktorzy cos znacza - uspokajaja takich graczy - bo uwazamy ze mozna takie rzeczy zalatwic na serwie i nie leciec po "policjanta" czy wstawiac ss - dla was mniej roboty. gracze w 95 % uspokajają sie.

3. Prawo działa w obydwie strony

Dlaczego Administracja pozwala żeby "gracz" namawiał administracje otwarcie i publicznie do tego żebym ja otrzymał bana permanentnego - na to administracja nie zwraca uwagi - jest to przykre i bolesne.

Wracajac o punktu 1 - w 1 przypadku dyskutowaly 3 osoby - jedna zostala ukarana - dlaczego w jakikolwiek sposob inne osoby nie zostaly ukarane
Chcialbym zwwrocic tu uwage ze jedna z tych ma dobre, przyjacielskie uklady z Adminem - i na tej podstawie Admin ukaral jedna osobe

Moderator regula
Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. edytowanie lub trwałe usuwanie komentarzy/postów, blokowanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora.

chcialbym tu zwrocic szczegolnie uwage na jedno zdanie "rozstrzyganie sporów między użytkownikami". W moim przypadku nie zostalo to zastosowane tylko z miejsca otrzymalem Bana na 7 dni


4. Usluga SMS Premium

W zwiazku z tym ze moj ban opieral sie na niewiadomo niczym. prosze o przedluzeni mojego konta Elita o 7 dni.
na forum nie znalazlem taryfikatora banów, nie znalazlem tez informacji jak odnosi sie ban do czasu zakupu usługi sms

art. 84§2 Kodeksu cywilnego: „błąd uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawę rozsądnie, nie złożyłby oświadczenia tej treści”, a część spełnia znamiona oszustwa na podstawie art. 286 § 1 Kodeksu karnego: „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.”

sa ta kodeksy zwiazane z uslugami premium sms.

Wiec prosze o oprzedluzenie czasu o 7 dni mojego konta "elite" gdyz za to zaplacilem z numeru 530 62_ ___.


Oczekuje od Administracji wyjaśnienia moich "Przestepstw" oraz odpowiedzi na moje punkty.
Mam nadzieje ze wreszcie odpiszecie normalnie i konkretnie.


Ps. Tak slyszalem ze na tym serwerze graja tylko dzieci - wiec chcielem poinformowac jak bardzo sie mylicie
na wyspach jest pod 40 graczy stalych powyzej 25 roku zycia. pomiedzy wiekiem 18 a 25 czyli pelnoletnich- tez od groma; oraz inna czesc osob ponizej 18 roku zycia - to zebyscie wiedzieli ze graja tu osoby ktore chca konkretow. szacunku , obiektywnosci i prawdy.

Zeby Byc fer do Administracji
mam zmienne Ip - i moj syn 9 letni ma konto tez na waszym serwerze. Informuje że weekend i miniony wtorek moze kilka godzin gral pod nickiem Ryszardus. jest To jego Konto gdzie do wyspy dodal go Dynamipl - dziekuje za uprzejmosc z jego strony. Wiec z miejsca informuje ze nie jestem MultiKontem.

pozdrawiam

Z poważaniem
Tomasz S.
<Tomateus>
#2
Robiłem ostatnio właśnie prezentację o wolności słowa. Też jestem po stronie Tomateusa. Zgadzam się z absolutnie WSZYSTKIM, co ten miły pan, który został ubezsliniony przez adminstrację, stwierdził w tym wątku.

Co do ScreenShota z artykułem 54., to stwierdzam, że słowo "konfident" nie powinno być słowem obraźliwym, a jedynie osobę działającą na korzyść jednej strony i niekorzyść drugiej (to tylko mój pogląd, jakby coś), a jeśli to słówko faktycznie kogoś obraża - to tylko jego osobiste odczucie.

http://sjp.pl/konfident


Załączone pliki Miniatury
       

Niedostępny
#3
Zamiast zakładać kolejny wątek wystarczy, że napiszesz na pw do osoby, która cię zbanowała. Widzisz co tu się dzieje? Niepotrzebny spam tylko. Sama byłam kiedyś świadkiem jak wyzywałeś kogoś od ciulów (sprawdź sobie co oznacza to słowo jeśli nie znasz definicji). Jak na moje bez winy nie jesteś i na siłę się wybielasz, a taka jest prawda, że uprzykrzasz ludziom grę i skarżą się na ciebie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
(06-02-2016, 16:12)Rzepielinka napisał(a): Jak na moje bez winy nie jesteś i na siłę się wybielasz, a taka jest prawda, że uprzykrzasz ludziom grę i skarżą się na ciebie.

to prawda, wiele razy juz obrazales innych graczy, wszczynales klotnie i ich prowokowales. ostatnio zostales zbanowany za cos podobnego, a przez okazanie skruchy aprilka cie odbanowala pod warunkiem, ze nigdy sie to nie powtorzy.
pierwsze co zrobiles, to wszedles na serwer i robiles dokladnie to samo. link: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=20312
skoro poprzednia kara nic ci nie dala do zrozumienia, to kolejna dostales na 7 dni i wcale tu nie chodzi o jakies przezwisko "kabel", tylko o twoja bezczelnosc w stosunku do nas.
jezeli nadal nic cie to nie nauczylo, to bardzo mi przykro.

w sprawie rangi nie mam nic tu do gadania.
zachowywales sie zle, wiec zostales ukarany, a mamy do tego prawo i nie bedziemy czegos takiego tolerowac, to ze masz elite, czy inna platna range nie upowaznia cie do takiego traktowania innych osob. ban konczy ci sie jutro o 11 i go nie zdejme.
temat uwazam za zamkniety.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości