pozegnianie i prosba o ub
#1
Witam
Jest mi to ciężko powiedzieć bo przy tym robi mi się smutno gdy przypomni mi się o tych wszystkich osobach które lubiłem.Teraz opowiem o tej sytuacji Moj Głupi kolega Siqwer powiedzial " Wbij na jakieś konto typeczka którego nie lubisz i zmień mu jeden znak w nicku i napisz do mnie na /msg tą treść ktora była na ss. A ja byłem głupi i to zrobiłem potem przyjechal do mnie do domu i włamał sie na forum i przez jakiś czas to on pisał nie które rzeczy na forum.Pewnie sie dziwicie czemu mu nie przerwałem? Bo gdy wchodziełem do pokoju mial na pasku zadań przeglądarkę i wlaczonego minecrafta i brał tylko na F11. Ja i Tynka prosimy o un bana. Jeśli administracja zadecyduje inaczej będziemy musieli pogodzić sie z tym.Z tego powodu jest mi bardzo smutno.Jesli może to być ostatni watek na TYM CUDOWNYM SERWERZE , to przepraszamy z tynką za problemy które doznali nie którzy gracze od nas.I oczywiście nigdy nie zapomnę o moim znajomych ze sky-land.pl i ogólnie o tym całym serwerze, może sie zobaczymy może nie administacja zadecyduje.
Dziekuje Lichacz i Tynka Cry Cry Cry
poka poka poka
#2
Niestety , ale ub jest niemożliwe Sad
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#3
Ub jest możliwe.. Zależy od czynu

Niedostępny
#4
(05-24-2016, 04:51)Remi2005pl napisał(a): Niestety , ale ub jest niemożliwe Sad

Wez sie....
Ja tam dalbym mu szanse.. Mysle, ze pisze prawde i zaluje tego co zrobil. Zrozumial swoj blad i sie poprawi. Jest tez dosyc znanym graczem i ma niemale osiagniecia wiec dla takiej glupotki raczej by nie chcial tego zmarnowac. Uwazam, ze zrobil to pod prowokacja, poniewaz wiele osob nie lubi zabijaki przez obrazy i odzywki a lichacz jeszcze dostal propozycje...
#5
Tyle że Tynka też dostała perma, przez Siqwera a ona go nawet nie zna
poka poka poka
#6
(05-24-2016, 05:48)Lichacz_713 napisał(a): Tyle że Tynka też dostała perma, przez Siqwera a ona go nawet nie zna

Ale wyjasnij co Tynka dokladnie zrobila...



@down
A ten siqwer moze bys go jakos przechytrzyl zeby sie przyznal?

Napisz mi o ktorej bedzie na serwerze i na jakim trybie a sie tym zajme.
#7
Ona nic nie zrobiła, siedziała na dole z psem jak to wszystko się działo Sad a Siqwera jak będzie gdzieś na fb czy coś to się on tam nie wiem na jakim trybie gra. Wiem że grał na prison
poka poka poka
#8
Masło maślane...
Rozumiem że kolega chciał żebyś zareklamował serwer a ty to zrobiłeś?
I zrobiłeś to tylko dlatego żeby inny gracz dostał bana ? Jeżeli go nie lubicie to róbcie skargi na niego a nie robicie multikonta i reklamujecie serwery z jego nicku ;-; bezsens (JEŻELI ŹLE COŚ MÓWIE TO SORRY ALE TYLE Z TEGO SIE DOWIEDZIAŁEM Tongue)
Jak dla mnie ub nie powinno być
#edit
POŻEGNANIE i PROŚBA O UB ?
to wkońcu odchodzisz czy chcesz ub ;-;
nie
#9
Przeczytaj ze zrozumieniem i sprawdź listę banów.

Jak dostne ub to zostanę a jak niebto wiadomo nie chce potem sprawiać problemy administracji mulciakami.
poka poka poka
#10
"Moj Głupi kolega Siqwer powiedzial " Wbij na jakieś konto typeczka którego nie lubisz i zmień mu jeden znak w nicku i napisz do mnie na /msg tą treść ktora była na ss. A ja byłem głupi i to zrobiłem" No to piszesz ze to zrobiłeś więc co źle czytam?
nie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości