Administracja
#1
Witaj cichy, nie sadzisz ze przydalaby sie na forum kategoria podania czy cos takiego? praktycznie 1 osoba w administracji to nic dobrego...

- Hayer gra w gta / cs zadko wbija na forum
- Rzepa Ostatnia wizyta: 05-20-2016 21:13
- April Ostatnia wizyta: 05-19-2016 14:49
- Stir Ostatnia wizyta: 02-11-2016 20:37

i zostajesz juz tylko ty...
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#2
Jak mogę to jestem, jednak moje życie to nie tylko Minecraft, lecz także praca zawodowa i studia. Dajemy jakoś radę, przynajmniej tak mi się wydaje. Wizyta w grze nie ma nic wspólnego z obsługą forum nie sądzisz?
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
zycie mnie nauczylo, ze nie mozna ufac kazdemu, a taki dzial podan skladalby sie w wiekszosci z takich wlasnie osob. zawsze podchodze do tego tematu ostroznie, bo rozne rzeczy moga sie wydarzyc jak ktos nieodpowiedni dostanie pewne uprawnienia, fakt ze komendy banowania to nic wielkiego, bo zawsze mozna odbanowac niewinne osoby, ale reputacji nie da sie tak latwo odzyskac. dlatego gdy potrzebuje pomocy i widze, ze ktos taki by sie przydal, to po prostu sam sie z nim kontaktuje i stopniowo daje rozne uprawnienia.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości