Spawner mobów
#1
Information 
Główną ideą tej propozycji jest dodanie mobspawnerów do sklepu, głównie dla nabijania punktów EXPa. Fakt faktem przestałoby się opłacać budować ogromne mobgrindery, natomiast myślę, że odciążyłoby to serwer od dalszych lagów, jakie by spowodowały dalsze budowanie mobgringerów. Oczywiście cena tych spawnerów byłaby bardzo wysoka i każda osoba mogłaby kupić ten spawner kilka razy, a później, gdy gracz już kupi te kilka razy ten mobspawner, to już nie mógłby kupić tego więcej. Dodatkowo ciekawym udogodnieniem byłoby zmiana spawnowanego się moba na inny (ale nie netherowe, żeby nie było potem nieporozumień).

Uważam, że ten pomysł da się zrealizować z pomocą deweloperów z partnerskiego serwera - dla przykładu, skoro napisali oni plugin na zwiększenie szansy na drop za pomocą emeralda (przynajmniej tak zakładam, nie wiem, jak to faktycznie się odbyło), to czemu nie mieliby napisać pluginu na zmianę spawnowanego mobka z mobspawnera, albo chociaż limit tychże spawnerów.

Proszę nie zamykać aż tak szybko wątku, żeby większość powszechnie znanych graczy z Classica mogła się wypowiedzieć tutaj. Nie chcę kolejnego hejtu. Pragnę tylko przyjęcia propozycji.

Niedostępny
#2
A ja jestem znany? Xd bo nie wiem czy pisac :p



Bardzo fajny i ciekawy pomysl Big Grin rodzaj moba w spawnerze da sie juz zmienic komenda spawner ale rrzeba miec lapke na nim (nie w eq).

Kod PHP:
/spawner enderman 

-Zanienia na endermana


Ale popatrz z drugiej strony.. Jak tak bedzie enderman to wiecej perel itow itp.
Jak cos to sam spawner zombie, creeperow, pajakow Big Grin
#3
nie dodam czegos takiego, pisalem juz to wiele razy. po prostu taki spawner zbyt ulatwi gre pod kazdym wzgledem. nie ogranicze mozliwosci kupna, nic nie zrobie takiego bo sie nie da, wedlug mnie nawet sms za 30zl bedzie zbyt tani..
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości