BAN
#1
Witam dostałem bana na koncie julka1219 za multi konto.
Już tłumacze moja siostra gra na julka1219 a ja na innym koncie na 2 kompie i mamy to same ip rountera więc nie wiem o co chodzi prosze o wyjaśnienie.
#2
Jeśli zgłaszałeś posiadanie rodzeństwa administracji na Prywatnej Wiadomości przed dostaniem bana to raczej Ciebie odbanują. Jeśli nie, to może być kiepsko.

Niedostępny
#3
Tu mozna zauwazyc.. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=20050

Tam pisales, ze to TY grales pod tym nickiem. Z tego co sie orientuje, jestes tez znany pod nickiem kamil1980
#4
Pod nickiem kamil1980 gral moj brat przed 1rokiem a pozatym na innym komputerze ale nie gram na 1kompie tylko na 2 i nie moja wina ,że mam takie same ip lecz jeżeli coś jest nie tak a o tym nie wiem to proszę o usunięcie wszystkich kont z tego ip oprócz julka1219
#5
(05-08-2016, 20:15)luszcza2 napisał(a): Pod nickiem kamil1980 gral moj brat przed 1rokiem a pozatym na innym komputerze ale nie gram na 1kompie tylko na 2 i nie moja wina ,że mam takie same ip lecz jeżeli coś jest nie tak a o tym nie wiem to proszę o usunięcie wszystkich kont z tego ip oprócz julka1219

No chyba nie.
We WSZYSTKICH tematach, nawet tym pisales, ze to TY grales na tych kontach. A teraz dziwna rzecz... Chcesz usunac konto brata bez wiekszych wyjasnien? Jak dla mnie to multi acc z wymowka o rodzenstwie.
#6
Moje rodzeństwo ma 6/7 lat brat i siostra więc oni na forum nie napiszą. Więc muszę pisać za nich.Więc dlatego pisze w 1 osobie, że gralem na kamil1980 na forum ale no mój brat który ma 6 lat i wypowiadam się za niego bo on raczej na forum nie napisze.
#7
Jasne, jasne tak tylko mówisz żeby mieć więcej działek itp.. Można zamknąć i nie dawać mu unbana...
#8
No nie wiem a po za tym mam tylko jedną działkę i nie potrzeba mi więcej a jak ktoś mi nie wierzy to niech usunie konta logowane na tym ip ponieważ mam 1 router a 2 kompy więc jest to samo ip z routera więc proszę o unbana na koncie julka1219
#9
Zobaczymy co powie na to administracja , ale Iam ma racje.

//warn
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#10
Czyli np Zrobię sobie mk i powiem, że brat gra na nim a tak wgl ja będę na nim grać to powiem ze rodzeństwo każdy ma takie wytłumaczenie..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości