Wątek techiczny
#1
Information 
Wątek zrobiony wyłącznie w celach umieszczania ScreenShotów, gdy ktoś nie jest obeznany w wstawianiu SS'ów do linków, bądź po prostu linków do czegoś. Bardzo proszę nie kasować. Przyda się (przynajmniej mi).


ScreenShoty z informacjami DirectX "starszego" kompa. (może znajdę kiedyś link z dobrym sterownikiem do tego, mam Win XP 32-bit).

Subcio. Podczas instalacji sterownika z firmy wskazanej mi z DirectX'a wyskakuje mi okienko ostrzegawcze. Raz już zainstalowałem pomimo tego ostrzeżenia i chyba nie załapało sterowników (nawet po restarcie), bo MC wciąż nie działa... A dziadek uparty, żeby samemu to naprawiać. A ja poszedłbym do fachowca-amatora, zapłacił no nie wiem... 30 do 50 zł (jestem bardzo bogaty, jak na 14-latka) i by mi właściwy sterownik wklepał. Ale dziadek swoje .-.


Załączone pliki Miniatury
           

Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Zainstalowałeś tencsterownik co ci podałem?
  Odpowiedz
#3
Próbowałem i mi wyskoczył (SS nr 3)

Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Witam też skorzystam z tego wątka, ponieważ nie jestem dobra w instalowaniu modów itd. do mniecrafta to się spytam.
Czemu kiedy instaluje optifine na mc 1.9 lub 1.9.2 (mam zainstalowane normalne wersje) to wyskakuje error i nic się nie da zrobić ;/ dodam że mam optifina na 1.8 i mi działa.

Z góry dziękuję za pomoc
  Odpowiedz
#5
(05-03-2016, 00:15)IamAwesomeArcher napisał(a): Wątek zrobiony wyłącznie w celach umieszczania ScreenShotów, gdy ktoś nie jest obeznany w wstawianiu SS'ów do linków, bądź po prostu linków do czegoś.

Nawet, jakbym chciał pomóc, to po prostu nie znam się na modach. Jeżeli bardzo ci zależy na optifinie na 1.9, to załóż swój wątek w "Minecraft - Ogólnie".

Niedostępny
  Odpowiedz
#6
(05-03-2016, 13:48)IamAwesomeArcher napisał(a):
(05-03-2016, 00:15)IamAwesomeArcher napisał(a): Wątek zrobiony wyłącznie w celach umieszczania ScreenShotów, gdy ktoś nie jest obeznany w wstawianiu SS'ów do linków, bądź po prostu linków do czegoś.

Nawet, jakbym chciał pomóc, to po prostu nie znam się na modach. Jeżeli bardzo ci zależy na optifinie na 1.9, to załóż swój wątek w "Minecraft - Ogólnie".

Dzięki założę później Smile
  Odpowiedz
#7
Dowód, że SuperDuper_Linus wygrał aukcje.


Załączone pliki Miniatury
   

Niedostępny
  Odpowiedz
#8

Jestem z siebie dumna

//Hayer
Sry
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
Technicznie rzecz biorąc, to nie spam kodami, które mogą hackować Tongue

Niedostępny
  Odpowiedz
#10
xD Cicho tam
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości