Ostatni wątek
#11
Weście dajcie mu 2. szanse
#12
"Wes" sie ogarnij. Jesli puyan uzna, ze mu sie nalezy to da ub. Jak sam pisales i sie wymadrzales "Administracja wie co ma zrobic".
#13
(05-03-2016, 06:51)WAAAAS napisał(a): Napisałem RACZEJ

O boże to nie do mnie XD
Sory, lassem emm nie zwracaj na to uwagi...

No to raczej ze nie di cb xDD wiesz, ze jest opcja usun post? XD wedlug nnie jak ktos dostanie perma to rozumie co stracil i zaluje swojego czynu. Tym bardziej, ze lucca jest aktywny.. A raczej byl.. Możnaby bylo sprobowac, jesli dalej bedzie wyzywal i cheatowal to dostanie perma bez ub.
#14
Zauważ, gdyby lucca nikt nie zbanowal cheatowal by poki by mogl.
I zgodze się że przestanie cheatowac... a po tygodniu itd. znow to samo.
#15
Witam Czy Mozecie odbanowac mojego kuzyna jego nick to RS_TechEQxZzm on mi powiedzial zebym tu napisal ze sie poprawi i nie bedzie wyzywal nikogo i chce przeposic administracje poniewaz jego brat wszedl mu na konto i wypisywal wyzwiska itp. Prosze was administracja odbanujcie go on juz bedzie spokojnie gral, zmieni haslo zeby, mu brat nie wszedl na konto i znowu wyzywal innych .Blagam was administracja zrobcie to !!! .Mowi TooTta odbanujcie kuzyna RS_TechEQxZzm !!!!!!!
#16
Żałuje? żałuje ale tego straconego lvl na pistoletach.

(05-03-2016, 07:17)TooTta napisał(a): Witam Czy Mozecie odbanowac mojego kuzyna jego nick to RS_TechEQxZzm on mi powiedzial zebym tu napisal ze sie poprawi i nie bedzie wyzywal nikogo i chce przeposic administracje poniewaz jego brat wszedl mu na konto i wypisywal wyzwiska itp. Prosze was administracja odbanujcie go on juz bedzie spokojnie gral, zmieni haslo zeby, mu brat nie wszedl na konto i znowu wyzywal innych .Blagam was administracja zrobcie to !!! .Mowi TooTta odbanujcie kuzyna RS_TechEQxZzm !!!!!!!

To w ogólnym, a nie w off topie.
#17
Hahahahah nie. Wyzywal wszystkich wlacznie z adm. Byl strasznie wulgrany. Dobrze ze dostal perma i niech ub nie bedzie c: niech podziekuje "bratu".
Co do luccy mysle ze sie ogarnie.. Wie co stracil i tego zaluje... Mysle, ze mozna dac mu jeszcze 1 szanse Wink
#18
(05-03-2016, 07:17)TooTta napisał(a): Witam Czy Mozecie odbanowac mojego kuzyna jego nick to RS_TechEQxZzm on mi powiedzial zebym tu napisal ze sie poprawi i nie bedzie wyzywal nikogo i chce przeposic administracje poniewaz jego brat wszedl mu na konto i wypisywal wyzwiska itp. Prosze was administracja odbanujcie go on juz bedzie spokojnie gral, zmieni haslo zeby, mu brat nie wszedl na konto i znowu wyzywal innych .Blagam was administracja zrobcie to !!! .Mowi TooTta odbanujcie kuzyna RS_TechEQxZzm !!!!!!!

ale ty smieszny jestes Big GrinDD uśmiałem sie SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile^
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#19
(05-03-2016, 08:13)lassem39 napisał(a): Co do luccy mysle ze sie ogarnie.. Wie co stracil i tego zaluje... Mysle, ze mozna dac mu jeszcze 1 szanse Wink
No nie wiem.
#20
Nie chce nic mówić ale lucca ma już 2 bana za chwaty a pvpjestmoje też i nadal nie ma perma

Tylko puyan może go odbanowac
poka poka poka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości