ProjectStB
Panie jak cie urazilem to sorka ;p nie chodzilo mi o wyzywanie po prostu sie wkurzam bo kazdy kto ma tego vipa od razu przestaje grac tylko kampi z tym karabinem to jest takie slabiackie.

A co do tego zachowania sie jakbym byl w topce xd to moze dlatego ze wchodze na ten serwer glownie zeby pisac ze znaj/sojusznikami ;p
ps. tak bylem kiedys w topce
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
Przecież ten karabin jest slaby, czy mi się tylko wydaje

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
to wejdz i niech cie ktos z niego troche postrzela ;p karabin ma w miare duzy damage bo jest szybki wiec szybko zabiera hp + ma duze przygwozdzenie trudno sie uwolnic
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
(07-25-2016, 22:05)Croxx napisał(a): nie masz pojęcia o tym co się tam dzieje i co gracze umieja 8)
xd
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
Ja i tak wchodzę i nikogo nie widzę z karabinem. A jak już vipa spotkam to biega z snajpa.
Nie chce mi się pisać tam i spamic więc tu napiszę, grając na dwójce stoję na dachu domku naprzeciwko tego wieżowca obok reda(zapomniałem jego koloru xdd) więc wystarczy pistolet i zrzucenie mnie z dachu bym umarł xdd

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka

(07-25-2016, 22:31)Croxx napisał(a):
(07-25-2016, 22:27)Frost napisał(a): zobacz, gracze pomyślą że to jakiś ultra nerf(1pocisk, dłuższe przeładowanie) i przestaną kupować snajpy.
wierzysz troche w cuda dx

(07-25-2016, 22:27)Frost napisał(a): Lub też "coś trzeba wzmocnić, by coś innego osłabić". Zwiększyć obrażenia karabinu czy coś

nie mysle zeby cos potrzebowalo wzmocnienia, moje skromne zdanie

nie zawsze trzeba sie taka zasada kierowac, znerfmy cos i tyle
Ale to samo było z shotgunem(chyba tak?), był nerf i nagle nikt go nie kupuje

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Dobry wątek Croxx tldr
Gdyby chociaż część z twoich propozycji się sprawdziła to będzie najs
  Odpowiedz
Mnie boli zmniejszenie obrażeń w snajpie, ale tak to dobre propozycje

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
no bo znalazla sie snajperka ktora okazala sie niezwykle mocna ;p na poczatku jest to fajne, z czasem przyprawia o raka

a shotgun nie jest sam w sobie zly, po prostu w podobniej cenie mozesz zakupczyć dużo bardziej morderczą broń ;p
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
jak będzie nowa broń czy coś to być może wrócę i odbiorę sobie miejsce na pierwszej stronie topki
  Odpowiedz
(07-25-2016, 22:36)Frost napisał(a): Mnie boli zmniejszenie obrażeń w snajpie, ale tak to dobre propozycje

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka

jezeli ustawilby tak jak napisalem to wciaz potrzebujesz dwoch strzalow (dwa heady) zeby zabic co i tak dotychczas sie czesto robilo
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości