Prosba (do Cichego)
#1
Hey,
(Cichusku) czy mógłbyś podesłać mi save mapki ze spawnem na classicu na pw? Chciałbym go troszkę przerobić i odesłać Ci tę przeróbkę. Oczywiście, jeśli nei byłoby problemu (po classicu mógłbym zająć się przerabianiem spawnu innych serwerów poprzez save mapki).


@ WAAAAS
Nie chce ściągać innych programów (które są wymagane do użycia moda)... Mimo wszystko prosiłbym o gotowego save'a mapki, długo to nie potrwa... Jeśli Cichusek z jakiś tam powodów się nie zgodzi, spróbuję pokombinować z tym modem.
#2
Jest to bardzo możliwe , że Cichuszek się zgodzi (oczywiście nie mówie , że na pewno).
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#3
Możesz to zrobić bez jego pomocy.
Obczaj moda wordldownloader.

@ lassem39
Takim "programem" jest forg lub litelloader ktore są w pełni bezpieczne sam uzywam 2 naraz i pare modow.
#4
(04-23-2016, 16:27)WAAAAS napisał(a): Możesz to zrobić bez jego pomocy.
Obczaj moda wordldownloader.

@ lassem39
Takim "programem" jest forg lub litelloader ktore są w pełni bezpieczne sam uzywam 2 naraz i pare modow.

Mam forge'a a musze miec tez litelloader'a?
#5
Masz i pobierz wstaw do mods, obejrzyj poradnik i tyle.
https://youtu.be/S_60o4BNz1U
Jeśli inna wersja poszukaj na inną.
Tylko szukaj do Forga
#6
Nie dam rady..
Możesz zrobić Ty mi tym modem i sać save'a? Tongue


@down
No cóż... Poczekam na odpowiedź Cichusek
#7
Nie.
Mam słabego neta.
#8
lassem, przestan odswiezac ciagle jakies tematy. nie minelo nawet 12 godzin a ty juz spamujesz jakims refreshem.
nie moge udostepnic ci mapy serwera i nie chce zeby ktos ja pobieral przez jakies mody.

jak chcesz cos przerobic na spawnie, to po prostu zrob jakis budynek, nowy wyglad areny, muru, lub czegokolwiek na singlu.
wstaw screeny na forum albo wyslij mi na pw, a jak mi sie spodoba to mi wyslesz mape, schemat albo ja to zwyczajnie odwzoruje ze zdjecia.
innej opcji nie widze, moglbys tez zrobic spawn od nowa, ale z tym jest duzo zabawy i watpie aby udalo ci sie trafic w moje gusta.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości