Hmmm... To sobie nie pogram...
#31
Po prostu je uruchomić, naciskając na nie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#32
Wszystkie 3 uruchomiłem, testowałem po kolei czy gra działa - nie działa.

Czy przypadkiem źle gdzieś postąpiłem?

Niedostępny
#33
A czy zainstalowałeś sterowniki?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#34
Udało mi się zacząć instalować jeden z nich, ale wyskoczył wówczas błąd.


Załączone pliki Miniatury
   

Niedostępny
#35
Próbowałeś wyczyścić rejestr?

Czy z pozostałymi też się tak dzieje?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#36
Sorki, że tak dużo o rzeczy się pytam, natomiast jak czyści się te rejestry?

Jeden zestaw plików po kliknięciu na nie dwa razy i naciśnięciu "Tak" w zgodzie na zmiany na kompie w ogóle nic nie robi.

C++ 2005 robi błąd podczas instalacji.

C++ 2008 robi (ScreenShoty 1 do 3)


Załączone pliki Miniatury
           

Niedostępny
#37
C++ 2008 W porządku.
C++ 2005 Coś się wymyśli.
NET 3.5 Instalowałeś?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#38
Och... Masz stary komputer. 7 niby na nim działa, ale nigdy nie wiadomo czy każdy sterownik zadziała. Jeżeli oddałeś do serwisu to ktoś, kto naprawiał powinien zainstalować wszystkie sterowniki, a jeżeli na 7 one nie działają, to zainstalować XP... Zapewne zainstalowano Ci nieoryginalne lub w ogóle nieaktywowane oprogramowanie (Windows 7). Eh, sam tak miałem i lepiej nie polegać na usługę formatu i instalacji systemu za 50 zł.

Co do tematu, to sam nie wiem. Masz komputer stacjonarny, a przecież niemożliwe jest, że karta graficzna jest z serii Mobility Radeon (sama nazwa wskazuje, że to wersja mobilna - laptop). Dobrze by było, jakbyś po prostu zajrzał do komputera na własną rękę i spojrzał na kartę graficzną, poszukał na niej oznaczenia modelu itd. Komputer czasami może źle pokazywać zainstalowany sprzęt, z powodu nieprawidłowych sterowników.
Niedostępny
#39
Ja jako tako samemu nic nie zdziałam, bo jestem 14-letnim chłopakiem korzystającym z komputera dziadka. To on musiałby pójść do tego "fachowca" i przywrócić XP'ka.

I zgadza się, komputer ma 15 lat już.

Niedostępny
#40
FLP, chciałem poszukać sposobu, aby załatwić to bez konieczności formatu i zmiany systemu. Nie wydaje mi się aby komputer źle pokazywał zainstalowany sprzęt, bo identyfikatory i producent się zgadzają. Zalecił bym jeszcze, usiłować zainstalować jakoś te sterowniki, a jeżeli by to nic dało, to będzie trzeba znaleźć inny sposób (nie wiem, może faktycznie sterowniki nie do tej karty) a jak już nic nie zadziała, to pozostaje jedynie zmiana systemu...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości