Hmmm... To sobie nie pogram...
#1
Sad 
2 dni temu spalił się komp, na którym był Windows XP. Wczoraj wieczorem dostałem naprawiony komputer z Windowsem 7. Karta graficzna została ta sama i przez to nie mogę uruchomić gry Angry A nie kłania mi się do zmiany grafy.


Załączone pliki Miniatury
   

Niedostępny
#2
Noo niestety aktualizacja sterowników :c
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#3
Czyli jestem zmuszony do wymiany sterowników na nowe czy jak to jest...?

Niedostępny
#4
To na kiedy przekładamy event ? Smile
Niedostępny
#5
nie masz zainstalowany sterownikow do karty graficznej.
po prostu znajdz swoj model karty na stronie producenta, pobierz sterowniki i zainstaluj.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Wszystko OK, tylko jeden haczyk - ta karta jest chyba zbyt stara... (ScreenShot), ponieważ jest z przed X lat.

A nawet jakby były, to nie chcę ściągnąć jakiegoś robaczka, wirusa czy coś. Będę bardzo wdzięczny, jeśli ktoś poda dobry program do instalacji tego typu sterowników.

(Jakby coś to nie ufam adf.ly, instalki.pl, chomikuj itp.)


Załączone pliki Miniatury
   

Niedostępny
#7
Spróbuj użyć tego: http://www.dobreprogramy.pl/GPUZ,Program...16750.html i sprawdzić kartę graficzną.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Hmmm... wyskoczyło mi takie coś (ScreenShot) i rozumiem, że mam wyszukać RC410 nowsze, niż 6.17600.16385?


Załączone pliki Miniatury
   

Niedostępny
#9
klikasz prawym przyciskiem myszy na (moj) komputer, wlasciwosci, menedzer urzadzen, pozycja karty graficzne.
tam bedziesz mial model karty (zapewne radeon 1150, albo 200).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Chyba znalazłem... Jednak bardzo proszę nie zamykać jeszcze tematu, ponieważ nie wiadomo, co się jeszcze może stać.


Załączone pliki Miniatury
           

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości