Expiarka
#1
Cześć,
mam pytanie odnośnie expiarki. Czyy jest jakas granica wysokości, po której moby sie nie expią w expiarce? np. y: 250 czy coś w tym stylu. Bo nie wiem, czy budować expiarkę wyzej.
Z góry dzieki za odpowiedź Smile
#2
Z tego co pamiętam to i tak mobki się respią do y=40 czyli jeśli jesteś na y=50 to będą się respić tylko do wysokości 90.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
(04-15-2016, 15:56)Rzepielinka napisał(a): Z tego co pamiętam to i tak mobki się respią do y=40 czyli jeśli jesteś na y=50 to będą się respić tylko do wysokości 90.
Okej. Dziekuje Aniu Big Grin
#4
Mobki będą spawnować się na tyle, na ile ustawisz "render chunks". Proste.

Niedostępny
#5
^ a wcale że nie, bo po pierwsze - jeżeli grałbyś na singlu to ustawienie renderowanych chunków ma znaczenie, na serwerze nie ma bo serwer ma własne ustawienie
po drugie - chunk ma wysokość 256, więc nawet jakbyś miał jeden chunk ustawiony, to byłbyś w strefie wysokości tego jednego chunka, czy jakoś tak.
Niedostępny
#6
Czyli budowac do 256?
#7
ja na Twoim miejscu postawiłbym serwer, zbudowałbym expiarkę mającą 256 kratek, ustawiłbym renderowanie na dwa chunki i afczył przy nim przez np. godzinę. potem tak samo, tyle że expiarka na tyle kratek ile teraz masz na classicu i wuala xD ale za dużo roboty. nie wiem, nigdy nie próbowałem tak dużej expiarki, ale możliwa jest poprawa.
Niedostępny
#8
W sprawie serwera.. Najlepiej darmowy (10 pluginow) na aternosie Wink aby nie tracic zbednie kasy.

Wysłane z mojego telefonu (takiego czarnego) przy użyciu tostera.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości