Mk 2 XD
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałbym się pożegnać z serwerem ponieważ zakończyłem grę w minecrafta i żeby mnie nie kosiło czy coś to chciałbym wam ogłosić moją tajemnice którą ukrywałem od samego początku gry na moim koncie Naruciaku....
A mianowicie Jestem kacery221 nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta ale mam nadzieje ze tak a szczegolnie administracja xD chciałbym was jeszcze raz najserdeczniej przeprosić za moje zachowanie 2 lata temu za te wszystkie wyzwiska i wgl przepraszam jeszcze raz, proszę o wybaczenie.
Więc zbanujcie moje konto Naruciaka... zegnam wszystkich
Hayer jak chcesz to wejdź na moje konto i zabierz itemki które tam zostały co prawda najlepsze oddałem Iam'owi i Selince kasę tez xD ale jak coś ci się spodoba to bierz zegnam ostatni raz wszystkich bardzo serdecznie Heart
Papa pap i bardzo się ciesze ze mogłem grać z tak wspaniałymi ludźmi jak wy zegnam wszystkich narazie Heart
Cześć Heart
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS Przepraszam graczy których kiedykolwiek oszukałem naprawde bardzo przepraszam Heart
PA
#2
Powodzenia
Szczere wyznanie nie kazdy by mial tyle pary w uszach zeby się przyznać, podziw-jam to
#3
Dzięki Heart
#4
Mi to ty nie dziękuj!
Dziękuj sobie że sie odwarzyłeś wyznać prawdę !
#5
Szkoda :x
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#6
Pamietam cie Big Grin szkoda, ze odchodzidz... Bywaj ciuraku!

Wysłane z mojego telefonu (takiego czarnego) przy użyciu tostera.
#7
Szkoda papa
#8
Cześć ;/ nie odchodz :C
#9
Pamietam cie XD kacery dyga oj gralo sie wtedy xd Smile Sad SZKODA narkaSmile.
Ps:Jak bede odchodzil tez cos powiem Smile symboliczna liczba 49)NW czy ktos wie o co chodzi ale ok . Wink CIAŁ Smile

Kanał na yt ! Smile
-->https://www.youtube.com/channel/UCpsZncbg_6Rnyqiv2CLsYqw
Zapraszam daj suba Smile


#10
(04-11-2016, 11:11)KamForPL napisał(a): Pamietam cie XD kacery dyga oj gralo sie wtedy xd Smile Sad SZKODA narkaSmile.
Ps:Jak bede odchodzil tez cos powiem Smile symboliczna liczba 49)NW czy ktos wie o co chodzi ale ok . Wink CIAŁ Smile

49? :o ja tylko kojarze 1603.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości