Kiedys
#1
1.Kiedys były 2 miesiarnie* i każdy miał dużo jedzenie teraz jest mało jedzenia.Mysle aby było dodane miesiarnia* albo gdzies na spawn tabliczka która daj 32 jedzenia

2.Kiedys były dynie za chyba 2.50$ i super.Teraz jest 1.50$ i mało się zarabia teraz na dyniach.

3.Mam nadzieje ze dodacie kaktusy po 1.50$ bo 1 kaktus się sprzedaje po 0.50$ wiec lepiej będzie.

4.Mam nadzieje ze Dodacie na sprzedaż brodawki i kakoa.

5.Duzo osob chce glowe wiec wymyslilem aby zrobić tak żeby glowe można kupować w sklepie po 200k czaska/glowa.

Lubie sky-land Classic i bym chciał abyście dodali te rzeczy pozdro
#2
1. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...somearcher
2. Ekonomia. Jakby to zostało, to każdy, kto posiada dyniarkę byłby bogaty.
3. kaktusy mają mieć mniej cenne od dyni. Ekonomia {biis}
4. Z tym do Cichego
5. Są głowy na serwerze, wystarczy poprosić odpowiednich graczy, którzy Ci je sprzedadzą.

//Hayer *inny post*

Kiedyś... dokładnie. Więc zamykam.
#3
Odkiedy jesteś adminem?
#4
1. najlepiej miec wlasna hodowle, albo w inny sposob zdobyc jedzenie. to darmowr jest ograniczone do minimum.
2, 3, 4. najlepiej to ustawie cene po 20$ za sztuke, co? ceny i tak sa dosyc duze, powinienem je jeszcze zmniejszyc, aby nie bylo tyle atomatycznych farm.
5. nie da sie sprzedawac glow graczy, mozna jedynie dodac te zwykle czaszki, ale tego nie zrobie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Spokojnie jezu tylko pytałem czy zrobidz to.
Możesz zobaczyć watek który napisałem na skargi graczy
#6
(04-05-2016, 19:20)Abukuma12 napisał(a): Odkiedy jesteś adminem?

ja chcę się wtrącić, aby nie było, że oszukuję czy coś..
Ja nie jestem Adminem. Hayer - moderator edytował mój post i to zaznaczył (//Hayer)
zrobił to, aby nie było spamu.
#7
Mi się najbardziej podobało gdy chciało się kogoś obrazić a serwer zmieniał obrazę w ,,króliczku" , ,,kochanie" itp.

Wróci to kiedyś ? ;c
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#8
(04-05-2016, 19:48)GrzanaPL napisał(a): Mi się najbardziej podobało gdy chciało się kogoś obrazić a serwer zmieniał obrazę w ,,króliczku" , ,,kochanie" itp.

Wróci to kiedyś ? ;c

Ten, który chce obrazić z łatwością ominie cenzurę a im więcej komplikacji tym więcej szans na przypadkowe mute np. Chodz ci po dam zamieni się na Chodz króliczku dam. Każdy może napisać Ci_po. Bez sensu xd Takie coś to na prima aprilis.

//edit
Z tym "kochanie" to lekka przesada. Jak juz cos to "przyjacielu". Lol.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości