POMOCY
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...light=skin
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#2
No to nowy, poprawny steve.png wrzuć do odpowiedniego miejsca. To znaczy... Jeśli używasz windowsa, to naciśnij Win+R (Win czyli klawisz windows), wpisz "%appdata%" (bez cudzysłowiów), naciśnij enter, wejdź do folderu ".minecraft", potem do resourcepacks, potem do paczki zasobów którą chcesz naprawić, dalej kolejno do: assets, minecraft, textures, entity, i w folderze entity znajdziesz plik steve.png. Podmień ten plik na poprawny i powinno zadziałać. Jeśli używasz systemu Mac, to otwórz findera, naciśnij Jabłko+Shift+G, do tego co ci się pojawi wpisz "~/Library/Application Support/minecraft", i dalej tak samo jak na windowsie.
Nie mam sygnatury. Enderman
#3
No właśnie... Po prostu przeciągnij i upuść. *facepalm* Zapyta cię wtedy o zastąpienie pliku, to kliknij żeby zastąpiło plik. BTW jeśli ten poprawny plik nazywa się steAve.png, to nie zadziała, musi być steve.png.
Nie mam sygnatury. Enderman
#4
Moze usun calkiem "stary" a dodaj "nowy"

Wysłane z mojego telefonu (takiego czarnego) przy użyciu tostera.
#5
jeżeli uzywasz txt pobranego z neta to zrob jak ci sebatobi karze.

Jak używasz deafulta to:

* wchodzisz w menu start w %appdata%.
* wchodzisz w .minecraft -> versions -> (folder z wersja mc na ktorym grasz np: 1.8)
* znajdziesz tam dwa pliki. Otworz plik .jar za pomocą winrara, znajdz folder assets i wrzuc go na pulpit.
* podmien plik steve.png tak jak napisał sebatobi
* zastąp folder w pliku otwartego za pomocą winrara.
Skype: Sq4w13L
#6
hmm... To inaczej... Jakiego masz txt? Na jaką wersje i na jakiej wersji mc z niego korzystac?


Miałem podobny problem jak używałem txt dnku, ktory jest przeznaczony na 1.6.2 na wersji 1.8. Myk polega na tym, że txt na starsze wersje są inaczej zbudowane (czyli np: nazwy plikow czy folderow się rożniły). O ile pamiętam to na 1.7 takiego problemu nie miałem
Skype: Sq4w13L


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości