Włamanie!!!
#1
Witam!
Zarejestrowałem się na forum tylko dlatego,że ktoś włamał się na konto mojego brata,wziął wartościowe itemy ze skrzyń i wyrzucił mnie z wyspy!Na początku myślałem,że coś mu odbiło dlatego poszedłem do niego który grał w minecraft obok mojego pokoju i patrze,a on sobie gra na singleplayer wróciłem do mojego pokoju i zorientowałem się,że na pewno ktoś się włamał na konto brata próbowaliśmy na te konto o nicku damikzgon wejść ale pisało:Jesteś aktualnie online!W związku z tym brat zrobił drugie konto by spróbować go "wykurzyć"ale na nic!
Proszę o szybką pomoc,bo inaczej 2 miesiące pracy na wyspy i zabijania potworów,żeby zdobyć wartościowe itemy pójdą na marne!Pomóżcie mi jak najszybciej bo jak na razie próbujemy zrobić by ten ktoś wyszedł z tego konta razem z moim bratem,ale jak na razie nasze sposoby się nie sprawdziłyAngrySad:-/:huh::s:dodgy::exclamation:[/size][/font]
#2
Po 1 zły dział
Po 2 brak dowodów.Niewiem może wklej screeny jak pisze Jestes aktualnie online ..(chyba nie) lub jak pisałes do niego ..
Po 3 daj nick twojego brata
Po 4 Multi?
Konfidencić na maluchy
#3
P.S
Nick mojego brata to damikzgon
I jakby co to teraz jak próbujemy się zalogować pisze coś o próbach logowania o i jakby co screena nie potrafie zrobić ale jak się mi uda to prześle.
I oco chodzi z tym Multi? przecież ja napisałem że on sobie grał jak szłem zobaczyć czy rzeczywiście on to robi na singleplayer co oznacza że rzeczywiście ktoś się włamał bo gdyby grał na tym serwie to bym przecież widział że jednak rzeczywiście dostał do głowy i wywalił mnie z wyspy!
A teraz tylko ja się tym zacząłem interesować bo on spróbował się zalogować kilka razy a potem przestał próbować i gra sobie spokojnie w World of Tanks Sad
#4
Multi to jest jak masz 2 kąta na tym samym kompie lub czym innym
Screen robi się f2 albo klikasz prawym przyciskiem myszki i szukasz print screen czy jakoś tam...
Konfidencić na maluchy
#5
OK wiem już że to kolega od brata się włamał bo nam o tym powiedział mówił,że planował to od dłuższego czasu my sobie to z nim rozwiążemy
Temat do zamknięcia


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości