Snajperki - propozycja
#11
I oto chodzi, żeby się jakoś wyróżniała. Rzepcia nie rozumiesz mnie.. Jak chcesz mieć tańszą broń to kup shotguna. Chcesz mieć coś lepszego a zarazem droższego - kup snajpe ;p
#12
Oj bez przesady. Snajperka potrafi być op, ale tylko w rękach kogoś, kto naprawdę sporo już nią gra i wie jak nią strzelać.
Niedostępny
#13
Ło jaki matematyk jak trzeba. Co jak co ale jednak jak wchodzi sobie taka Kasia bez vipa i wchodzi na arenkę a tam z 3-ech strony snajpierki a ona z mieczem to jakie są szanse ? Raczej małe. Czaje,że pvp z pistoletami ale jeśli już to po co są tu miecze ?
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#14
Zeby snajpy mialy radoche i wiekszy poziom za zabicie mieczyka. Dawniej to roilo sie od mieczy, teraz wszedzie snajpy. Jak mowi grzana jest po prostu za latwo. Taka rzepka co ma damage.. I optifine wszystkich bierze - jak leci (oprocz sojusznikow). Poza tym snajperka ma to przyblizenie, przez co jest jeszcze bardziej OP. Wystarczy znalezc sobie dobra kampe, odpalic przyblizenie, optifine, damage... I wszyscy sa frixami.

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka
#15
Zastanawiałem się minutę o co chodzi z tym "damage" i domyśliłem się że chodzi o Damage Indicators (który nic nie daje XD). Masz w tym swoim mówieniu jakiś procent lub promil racji, ale musisz przyznać że bez takich snajperek byłoby strasznie monotonnie. Kiedyś Tails napisał o obniżenie obrażeń w shotgunie, a teraz Ty to samo o snajperce... Na innych serwerach PvP od razu otrzymuje się albo zbroję diax prot4 + 5/2 + kilka refów i koxów, a tutaj jaka radocha jest z tego, że pokona się kogoś mieczem? Jeśli i tak za chwilę przyjdzie ktoś i zdejmie Ci ostatnie serduszka (bo zapewne właśnie tyle Ci zostało po tym wygranym starciu)? Możesz myśleć że bronię tej broni, bo sam nią gram, ale naprawdę według mnie nie warto niczego w niej zmieniać.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości