Snajperki - propozycja
#1
Czesc,
Mam taka propozycje odnosnie snajperek aby powiekszyc ich cene do 150$. Jest ich duzo za duzo na serwerze i powoli robi sie snajperkowa masakra. Gdyby cena sie zwiekszyla byloby ich mniej a z tym wiecej uzyc mieczu/luku itp... Byloby duzo lepiej.

*zakladam, ze wiekszosc bedzie na nie, bo bedzie im sie trudniej gralo *
#2
tez jestem na tak. jest to najlepsza bron wiec musi sie jakos wyrozniac.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#3
Ale i tak ten kto ma kupić i tak kupi więc wiesz jest to trochę bez sensu Sad


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#4
(03-20-2016, 21:40)klak07 napisał(a): Ale i tak ten kto ma kupić i tak kupi więc wiesz jest to trochę bez sensu Sad

Ale jak ktos nie ma zapasow kasy i zbiera na biezaco to zejdzie mu to troche dluzej. A zmienic 2 tabliczki nie jest ciezko.
#5
Ja jestem na nie , poniewaz jak sie obronisz sie przed aura ? Hmm na pewno nie mieczem. A snajperka mozesz bic z daleka (aury z 10 , 20 kratek nie moga bic).
Wiec jesli z daleka idzie na ciebie napalona aura to rozwiazanie jest proste. Zabic jego z snajpy ! Big Grin

Pozdrawiam awupe
#6
Aura moze bic z 6 kratek. My rozmawiamy o czystych graczach.. Jak cie raz taka aura zabije to odpalasz program do nagrywania i nagtywasz, albo po prostu logasz.
#7
(03-20-2016, 23:50)AWP_Asiimov napisał(a): Ja jestem na nie , poniewaz jak sie obronisz sie przed aura ? Hmm na pewno nie mieczem. A snajperka mozesz bic z daleka (aury z 10 , 20 kratek nie moga bic).
Wiec jesli z daleka idzie na ciebie napalona aura to rozwiazanie jest proste. Zabic jego z snajpy ! Big Grin

Pozdrawiam awupe

Popieram.
Poza tym kiedys snajperka miala 5 strzalow, teraz ma 3. Kiedys byla za 80, teraz za 100. Moim zdaniem to i tak spore zmiany.
#8
Niech zostanie tak jak jest , ci co chcą zeby wzrosła cena nienawidzą być poprostu zabijani przez innych graczy dlatego chcą podwyższenia ceny.
#9
Albo Ci, ktorzy maja dosc snajperek. Jest ich coraz wiecej i juz sie prawie nie mozna "klepac" bo nie ma z kim.

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka
#10
To może w ogóle usuńmy snajperki, pistolety itp. i bijmy się na miecze? A może po prostu to jest PVP pistolety i stąd potrzeba takiej broni? 10 zabić to według mnie dużo, zwłaszcza jeśli walczysz mieczem i trafi się taka "napalona aura". Czasem to jest nie lada osiągnięcie zarobić na tę "cenną" broń. 150 to wygórowana cenka.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości