Minecraft
#1
Większość graczy zauważyła, że nie wchodziłem ostatnio sporo na serwer.
Wiecie czemu?! Nie działa mi mc ;c. Ładuje się i gdy ma się wyświetlić MOJANG znika mi i potem moge czekać nawet 5 lat (XD) I nadal się nie włączy. Oglądałem różne poradniki ale nic nie pomagało! Pomóżcie mi pls! I nie banujcie Wink. PSS Nie robie spamu xd ale help.
#2
to jest jakis crash. wykonaj aktualizacje sterownikow karty graf. i napisz czy pomoglo.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#3
Taa nawet nie musiałem tego robić bo wiem że nie zadziała! Już to robiłem i nic.

Ale poczekaj! Może działa już mc może jakiś czas musiałem zaczekać.
#4
jak nie zadziala to podaj logi mc i poczekaj na kogos z administracji. jesli uzywasz sky launchera musisz miec jakby co jave 8.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#5
Reinstal javy i mc Wink
#6
Logi czyli? xddd. Nie używam sky launchera tylko Minecraft Launcher. A jave to mam taką samą jak wcześnie bo gdy mc mi jeszcze działało miałem Java ™ Platform se binary i mam ją nadal. :I

TAAA lassem. TYlko wytłumacz konkretnie czy mam usunąć jave czy nie? Czy wpisać w start czy co? Podajecie mi przykłady ale mam takie zdarzenie 1 raz i nie wiem co z tym robić :I
#7
Odinstaluj jave i wszystkie jej pliki, nastepnie zainstaluj ponownie
#8
Napewno pomoże?
A mc też zalicza się jako jej plik? ;P

Sorry ale chce mieć pewność czy pomoże bo nie chce odwalić babola ;P xd
#9
Nic nie obiecuje. Nie jestem przy Twoim komputerze, wiec nie wiem
#10
Dobra java się instalizuje i mam nadzieje ze zadziała! Smile. Prosze jeszcze nie zamykać.

Nie dziala! :v. Nawet java mi nie działa ;c.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości