Konta
#1
Witam w ostani czas zaczełem grac od nowa w Minecrafta na tym serwerze kiedyś też grałem bardzo bardzo długo no ale przez te miesiące nie grania zapomniałem hasła do konta mojego Flurry i musiałem stworzyć nowe konto JDEPP a pisze do pana z prosbą o odzyskanie hasła do starego konta Flurry pewnie będzie chciał pan mieć jakieś dowdy na to że to jest moje konto bo jest proszę zobaczyć ID komputerów sa takie same.Prosze o jak najszybszą odpowiedz.
#2
z tego co widze, to nick Flurry jest kontem premium.
wystarczy, ze zalogujesz sie na strone https://account.mojang.com/login i przeslesz nam screena na ktorym widac date zakupu konta, email itp.

mozesz tez podac 6 cyfr numeru telefonu z ktorego kupowales kiedys cos w sklepiku sms, jezeli nic nie kupowales to pozostaje ci tylko pierwsza opcja.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Może to nie jest jego premium.. Tylko sobie nick wziął..
#4
Tak konta premium na pewno nie miałem i na pewno nie kupowałem wiec to odpada i nazwe sam wymyśliłem wiec jest moja a numery hmm ciezka sprawa bo miałem ich kilka bo ta tym serwie gramm bardzo długooo ale mam dwie stare karty jakies i może z nich kupowałemSmile
1)880950
2)532009
A jeżeli nie będą się zgadzać nie da się za pomocą IP komputera z którego powstało konto?
#5
podaj jeszcze przyblizona date zakupu rangi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Date ja troche miesięcy w to nie grałem wiec będzie trudno wiec to pewnie rok 2014 lub 2013 jakos i wakacje czerwiec,lipiec,sierpien?Bo pamiętam ze na pewno wakacje bo w domu siedziałem i grałem cały czas hahSmile.
#7
Czekam na odpowiedzSmile
#8
Nie musisz pisać informacji "Czekam na odpowiedz" Cichusek napewno ci po jakims czasie odpowie.
#9
odrejestrowalem konto.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości