Nowe servery
#1
Witajcie. Bardzo dlugo na serverze nie zmienily sie zadne minigry. Za kazdym razem gdy ktos da jakas propozycje to odpowiedzia jest ze cichy narazie nie ma na to czasu ;-; w takim razie kiedy bedzie ten czas... trzeba w koncu cos zmienic. zobaczcie ile jest trybow ktorych wgl nikt nie uzywa. Pomyslcie w koncu czym mozna zastapic dany tryb i zrobcie to. Popatrzcie tylko ile jest mozliwosci. Duzo osob lubi dzialki wiec dlaczego nie mozna bylo by dodac dzialek w trybie creative. Na serwerze brakuje survivalu wiec mozna dodac hardocore zeby znow byly gildie Wink
mozna dodac tez cos znacznie latwiejszego czyli jakas minigre np. lucky block, quake , party... zauwazcie ze obecnie najlepszymi serverami sa pistolety, classic i prison. Pomyslcie nad dodaniem ktoregos z tych trybow i zrobcie to w koncu Big Grin cichy nie musi robic tego odrazu. skoro nie ma czasu to mozna robic to powoli w etapach.
Proponuje naprawic ankiety i stworzyc 1 zeby sprawdzic co najbardziej sie podoba gracza .
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#2
Jestem za. Na Chowanym nikt nie gra... Jestem za tym, zeby cichy dodał Party zamiast Chowanym. Na skybloku prawie tez nikt nie gra.... SkyFire też ;-;. Jestem za, tak jak już mówiłem.
#3
Ja tez jestem za :p
nie
#4
mażenia nic nie zrobia pewnie
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Jestem za. Jak cichy nie ma czasu, to od czego sa developerzy?
#6
Śnicie Czy marzycie ? Big Grin. Ale jestem Za.

Ja to też bym pograł w VD = Obrona Villagerów mamy np tam 10 villagerów i po fali jest coraz więcej zombie i coraz mocniejsi.
#7
Jestem za. Brakuje mi serwera survival z gildiami.
#8
Popieram. Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
Musimy być bardziej uparci Big Grin Jestem za Big Grin
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#10
Jestem za


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości