Nie mogę się dostać do konta
#1
Cześć Wszystkim ! Chciałbym się odnieść do pewnej sytuacji . Otóż od pewnego czasu nie mogę się zalogować na moje konto ( Szumny69 ) . Wpisuje poprawnie hasło a wyskakuje " Złe hasło " . Podejrzewam włamanie. W razie potwierdzenia tożsamości podaję pierwsze 6 cyfr numeru telefonu z którego zakupiłem vipa :
+43 886672 Liczę na pomoc ze strony Administracji , z góry dziękuję za każdą pomoc.


Z poważeniem Szumny69
#2
nic nigdy nie doszlo do nas z podanego numeru telefonu.
nie mamy go w bazie danych.

sprawdz, moze popelniles blad. podaj tez przyblizona date zakupu rangi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(01-15-2016, 13:39)Szumny69 napisał(a): Telefon jest dobrze podany w 100% ! Daty kupna nie znam dokładnie , lecz mogę stwierdzić że było to na pewno 21,22 lub 23 grudnia ! Proszę sprawdzić jeszcze raz bo jestem pewny że jest poprawny , jeśli nie proszę o sprawdzenie podobnych być może się myle...

Musisz podać dokładny nr. tel. Dużo osób w historii zakupiło VIP'a, więc będzie wieele numerów. Podaj dokładny numer.
#4
Przepraszam za pomyłkę , lecz już znam 100% prawdziwy numer , Podaję pierwsze 6 cyfr
724 925 Jest w 100% dobry!
Data kupna to około 21,22,23 grudzień
#5
(01-15-2016, 18:53)Szumny69 napisał(a): Przepraszam za pomyłkę , lecz już znam 100% prawdziwy numer , Podaję cały:
724 925 ***
Jest w 100% dobry!

Lepiej zasłoń 3 ostatnie cyfry, bo jakies niedojrzale ludzie moga do cb wydzwaniac po nocach.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
wyslalem nowe haslo na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości